Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 18 / 59 Następna

EugeniuszPompiusz

#341 ·

Wystarczyło by jeszcze poczekać ledwie 5 może 8 minut, a pisałbym w odwrotnej księdze, w dodatku słowy tak niecenzuralnemi, że niebo by się zapaliło a i mury trzęsły.
Otóż, Nie wiele brakowało, a cały, czteroterabajtowy dysk, wypełniony niemal po brzegi FLACami skonwertowałbym sobie... do OPUSa 64 kbps w dodatku wysyłając na google drive, usuwając oryginały.
Laska pańska normalnie, cy cuś!
zaniepokoiła mnie lista plików, a raczej tak długi czas jej konstruowania. Recurse subdirectories, mówili.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

DJGraco

#342 ·

Edytowano
Łoooo kuuurde, no to dobrze że się w porę zorientowałeś :D
Btw jaki to dysk, 3,5? 2,5?
Mi się na moim 2tb kończy miejsce i będę kupować jakiś 6tb.

markus1234

#343 ·

Od dzisiaj na mój telefon, czyli na Samsunga Galaxy M15 5G zagościł android 16. Mam nadzieję, że ta aktualizacja nic nie zepsuje mi w telefonie.

lwica

#344 ·

1 likes
Miałam genialną próbę, później byłam u przyjaciółki, a teraz druga przyjaciółka jest u mnie. Świat jest dobrym miejscem. :))
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djdenismusic

#345 ·

Na dniach wpadną mi w ręce na testy pojedyńcze cd playery z przed około 20 lat. Uczucie grania z takiego czegoś z pewnością będzie niezapomniane.

DJGraco

#346 ·

Edytowano
A masz w ogóle jakieś CD Single?

djdenismusic

#347 ·

znajomy, który mi to udostępni ma mi coś przywieźć. Także akurat o muzykę nie muszę się martwić.

Adasadula

#348 ·

Ee, udziel trochę tej próbowej passy XD, mi wciąż przepadają, bo się ktoś nieustannie choruje.

-- (lwica):
Miałam genialną próbę, później byłam u przyjaciółki, a teraz druga przyjaciółka jest u mnie. Świat jest dobrym miejscem. :))

--

Zuzler

#349 ·

3 likes
Przechytrzyłam kota. Robię się w tym chyba niezła.

djsenter

#350 ·

W jaki sposób, Zuza?
Senter San

MarOlk

#351 ·

Podbijam, w jaki sposób?

Zuzler

#352 ·

Edytowano 3 likes
Wyczaiłam, że się gnojek nasadził na nieswoje jedzenie, a następnie przewidziałam, że po odepchnięciu od jednej nieswojej miski, pójdzie do drugiej nieswojej i udało mi się go tam nie dpouścić. To mały krok dla ludzkości, ale duży dla kociości. :D

Kat

#353 ·

2 likes
Za mną moja pierwsza figura na kole akrobatycznym i za jakiś czas będą kolejne, choć aerialistką nie będę, ale właśnie udowodniłam sobie, że się da, nawet po ślepemu.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

lwica

#354 ·

1 likes
Zebrałam się i nie opuściłam ćwiczeń na uczelni, a tak strasznie mi się nie chcę na nich być, a iść na nie nie chciało mi się jeszcze bardziej. :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

skrzypenka

#355 ·

Łoo, ale super. :) Gratuluję. :)

-- (Kat):
Za mną moja pierwsza figura na kole akrobatycznym i za jakiś czas będą kolejne, choć aerialistką nie będę, ale właśnie udowodniłam sobie, że się da, nawet po ślepemu.

--
Große Operndiva?

lwica

#356 ·

Mam dobry wykład, bardzo bardzo dobry! :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

markus1234

#357 ·

Edytowano 4 likes
Wczoraj miałem dość fajny dzień. Otóż po raz pierwszy w życiu miałem zajęcia z gotowania z Panią Emilką z Fundacji Ikar. Robiliśmy zapiekankę ziemniaczaną z żółtym serem i z boczkiem, a następnie robiliśmy drugą rzecz, czyli ciasto z borówkami. Obie rzeczy bardzo mi smakowały. Przygrzewane były w AirFryerze dwukomorowym z Altixu, który ta Fundacja zakupiła, i to o dziwo przyszło im z punktu w Lublinie. Ciekawe, czy jeszcze te AirFryery dwukomorowe mają w punkcie Altix w Lublinie, bo przymierzam się do kupna takiego samego urządzenia do domu.

MarOlk

#358 ·

Edytowano 2 likes
@Markus, Czy aby na pewno jesteś pewien, że sprzęt kuchenny chcesz kupować akurat z Altixu? Update. Sprawdziłem. 1275 PLN. Cenią się skurskasyny. Update 2 - cenią się skurskasyny, ale przynajmniej ja niestety nie znalazłem jakiejś dostępnej i tańszej alternatywy, która nie posiadałaby dotykowego panelu.

Adasadula

#359 ·

1 likes
Polecają ludzie od xiaomi - wszystko w dostępnej Appce na telefon robisz - pod warunkiem że nie masz brudnych dłoni, a zawsze umyć można przed wyjęciem tela / nawet mieć jakiegoś szrota tylko do tego to całkiem wygodne rozwiązanie. Za 2-komorówkę 1200 zł czy nawet lepiej to bardzo nie śmieszny żart XD.

Zuzler

#360 ·

1 likes
Dopóki apka nie wywinie psikusa takiego, jak mi wywinęła pół roku temu zz oczyszczaczem powietrza. Od maja do końca października nie mogłam w ogóle sterować tym oczyszczaczem.
Poprzednia 18 / 59 Następna