Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 17 / 59 Następna

DJGraco

#321 ·

Edytowano
No i gratulacje, łoby tak dalej. Generalnie na własnym przypadku to sam wiem, że małymi kroczkami. Ja największy problem mam z orientacją, ale to też nie jestem pewien czy to nie przez mój słuch, choć nie to, że mam takie myślenie, że skoro słabo słyszę to nic nie zrobię, po prostu jest mi czasem trudniej a zwłaszcza w dużych miastach gdzie ulica to dla mnie jeden wielki szum i ciężko mi odseparować konkretne dźwięki.
Z gotowaniem też nie mam za fajnie, bo niby potrafię zrobić coś prostego tylko znowu ta nieszczęsna kuchenka indukcyjna na dotykowy panel, której za cholerę nie ogarniam, tak samo jak dotykowy piekarnik, no w jakich czasach żyjemy, what?
Ale podobno są kuchenki indukcyjne z pokrętłami, tlyko że my jeszcze nie mamy takiej.

Zuzler

#322 ·

Ale piekarnik na pokrętła bez trudu da się dostać, tak w razie co mówię. ;) A tak w ogóle, to airfryerami są wszyscy tak zajarani, że pewnie coś w tym jest.

skrzypenka

#323 ·

ano właśnie, ja tego nie mam, a ty?
:)

-- (Zuzler):
Ale piekarnik na pokrętła bez trudu da się dostać, tak w razie co mówię. ;) A tak w ogóle, to airfryerami są wszyscy tak zajarani, że pewnie coś w tym jest.

--
Große Operndiva?

DJGraco

#324 ·

Edytowano
Oczywiście, można dostać. Jak będę mieć w przyszłości swoje mieszkanie to jak najbardziej w takie rzeczy zainwestuję.
Na razie mam co mam, życie jest bardzo dynamiczne nie wiadomo co będzie za rok albo dwa.
Nie wiem do kogo było pytanie o airfryery, ja nie mam

Zuzler

#325 ·

Sanklip chyba ma, Paulinux na pewno, Senter sie ostatnio chwalił, że ma... Sprawdź w wątku na Samodzielności o airfryerach, kiedy będziesz potrzebował, tam się wypowiadali tacy, co mają.

Zuzler

#326 ·

Ja nie mam, bo mam piekarnik, który działa tylko na pokrętła i do tego kuchenkę elektryczną, też z pokrętłami oraz mikrofalę. Jakoś to wszystko razem umiem pożenić tak, że właściwie niczego więcej nie potrzebuję obecnie.

lwica

#327 ·

Ja mam i też sobie bardzo chwalę. :)
A poza tym, za mnbą pierwszy tydzień studiów. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#328 ·

1 likes
Osobiście brakowałoby mi miejsca na mikrofalę i inne bajery, a airfryer robi robotę. Właściwie zastanawiam się, po jaką cholerę kupiłem jeszcze opiekacz do chleba, skoro fajne grzanki też można, w airfryerze zrobić, heh. Zdecydowanie polecam, są proste i satysfakcjonujące modele.
Senter San

Adasadula

#329 ·

Jo tyż posiadam :), w prawdzie z ekranem dotykowym bo rodzinka robiła zakupy i jak zwykle, fajnie wyglądał etc :P, ale da się obsługiwać, zapamientane mam mniej więcej gdzie co jest na tym panelu, a jeśli czegoś nie jestem pewien zawsze mogę zeskanować fonem

markus1234

#330 ·

Wygraliśmy w meczu Towarzyskim z Nową Zelandią 1 do 0! Dobrze, że udało się wygrać, chociaż spodziewałem się nieco wyższego wyniku. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.

markus1234

#331 ·

Wygraliśmy z Litwą 2 do 0. Cieszę się, że udało się wygrać ten mecz, i oby tak dalej szło naszej drużynie.

Natalia2000

#332 ·

3 likes
Wróciłam wczoraj z bardzo przyjemnej, weekendowej wycieczki do Krakowa.

skrzypenka

#333 ·

o - to to, ja tak samo. :)

(Zuzler):
Ja nie mam, bo mam piekarnik, który działa tylko na pokrętła i do tego kuchenkę elektryczną, też z pokrętłami oraz mikrofalę. Jakoś to wszystko razem umiem pożenić tak, że właściwie niczego więcej nie potrzebuję obecnie.

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#334 ·

4 likes
Wróciłam z Drezna i Szwajcarii Saksońskiej. :)
Große Operndiva?

djsenter

#335 ·

@Markus Ja tam wolę piłkę klubową, koniec tego pokazu miernoty.
Senter San

Zuzler

#336 ·

A ja tam wolę blind footballa. :P

MarOlk

#337 ·

A ja tam wolę piłkę do metalu

djsenter

#338 ·

To piękne, że mamy tak zróżnicowane upodobania.
Senter San

mustafa

#339 ·

Ja tam nic nie wolę bo jestem leniwy.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

djsenter

#340 ·

Edytowano 3 likes
Miałem kozacką imprezę urodzinową w dobrym gronie.
Senter San
Poprzednia 17 / 59 Następna