Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 13 / 33 Następna

djsenter

#241 ·

To ładnie zabalowałaś, dopiero wczoraj wróciłaś? :D Brzmi super.
Senter San

Monte

#242 ·

3 likes
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)
Give me a sign.

Paulinux

#243 ·

A jak haha
Happy hacking

skrzypenka

#244 ·

1 likes
z-agraj nam go na swoim blogu. :)
Z (Monte):
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)

--
Große Operndiva?

Snajper22

#245 ·

2 likes
Po dwuch dniach kursu czuję się pozytywnie wyczerpana. :)
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Monte

#246 ·

Może kiedyś się odważę. ;) (skrzypenka):
z-agraj nam go na swoim blogu. :)
Z (Monte):
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)

--

--
Give me a sign.

djsenter

#247 ·

4 likes
Wczoraj zajebisty wieczór w dobrym gronie, a dzisiaj wstałem pełen energii i motywacji na dalszy dzień, dostałem nawet zlecenie realizatorskie, więc będziem cóś działać.
Senter San

RAFKIW

#248 ·

1 likes
Żona pojechała na weekend do przyjaciółki, albo do przyjaciela, sam już nie wiem. W każdym razie cicho, błogo i spokojnie.

djsenter

#249 ·

Właśnie skończyłem pracę nad realizatorskim zleceniem, miałem przy nim wiele frajdy i kurna, chciałbym to robić, uczyć się i pomagać innym w tej kwestii.
Senter San

daszekmdn

#250 ·

Też bym chciał jakieś zlecenie :D gdzie takie znajdujesz?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#251 ·

U znajomych! Chociaż zastanawiam się nad jakimś fiverem, linked inem, etc.
Senter San

Paulinux

#252 ·

1 likes
upwork.com też jest spoks
Happy hacking

djsenter

#253 ·

Nie znałem, dzięki!
Senter San

Julitka

#254 ·

To chyba smutne, ale hormony tak bardzo zmieniają perspektywę...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#255 ·

To jest powód do chwalenia?

skrzypenka

#256 ·

No to zaczęłam pisać tę swoją podyplomówkę, w końcu.
Große Operndiva?

daszekmdn

#257 ·

Edytowano 1 likes
Blog czekoladowy trochę się rozjechał, tj z blachy średnio chce zleźć ale wyszedł dooobry. :) No nie mogłem się powstrzymać i miast odczekać tyle ile trza już musiałem sprawdzić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#258 ·

2 likes
Jest o tyle, że jest mi zwyczajnie dużo lepiej w obecnym momencie, a było bardzo źle przez ZBYT długi czas. :p
-- (Zuzler):
To jest powód do chwalenia?

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

DJGraco

#259 ·

Edytowano 1 likes
No w końcu się udało pobrać, releasey Felixa Grey, przez blokadę regionalną tylko bodajże na Australię.
Nie nawidzę geoblokowania muzyki cyfrowej.
To takie w połowie pochwalenie w połowie zażalenie, ale finalnie skończyło się dobrze, dlatego wrzucam tu.

Monte

#260 ·

2 likes
Fajna pogoda, super towarzystwo, cudowny tydzień. :)
Give me a sign.
Poprzednia 13 / 33 Następna