To ładnie zabalowałaś, dopiero wczoraj wróciłaś? :D Brzmi super.
3 likes
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)
1 likes
z-agraj nam go na swoim blogu. :)
Z (Monte):
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)
--
Z (Monte):
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)
--
Może kiedyś się odważę. ;) (skrzypenka):
z-agraj nam go na swoim blogu. :)
Z (Monte):
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)
--
--
z-agraj nam go na swoim blogu. :)
Z (Monte):
Umiem grać Avril Lavigne "I'm with you". To jeden z moich ulubionych utworów tej artystki! :)
--
--
4 likes
Wczoraj zajebisty wieczór w dobrym gronie, a dzisiaj wstałem pełen energii i motywacji na dalszy dzień, dostałem nawet zlecenie realizatorskie, więc będziem cóś działać.
1 likes
Żona pojechała na weekend do przyjaciółki, albo do przyjaciela, sam już nie wiem. W każdym razie cicho, błogo i spokojnie.
Właśnie skończyłem pracę nad realizatorskim zleceniem, miałem przy nim wiele frajdy i kurna, chciałbym to robić, uczyć się i pomagać innym w tej kwestii.
No to zaczęłam pisać tę swoją podyplomówkę, w końcu.
Edytowano
1 likes
Blog czekoladowy trochę się rozjechał, tj z blachy średnio chce zleźć ale wyszedł dooobry. :) No nie mogłem się powstrzymać i miast odczekać tyle ile trza już musiałem sprawdzić.
2 likes
Jest o tyle, że jest mi zwyczajnie dużo lepiej w obecnym momencie, a było bardzo źle przez ZBYT długi czas. :p
-- (Zuzler):
To jest powód do chwalenia?
--
-- (Zuzler):
To jest powód do chwalenia?
--
Edytowano
1 likes
No w końcu się udało pobrać, releasey Felixa Grey, przez blokadę regionalną tylko bodajże na Australię.
Nie nawidzę geoblokowania muzyki cyfrowej.
To takie w połowie pochwalenie w połowie zażalenie, ale finalnie skończyło się dobrze, dlatego wrzucam tu.
Nie nawidzę geoblokowania muzyki cyfrowej.
To takie w połowie pochwalenie w połowie zażalenie, ale finalnie skończyło się dobrze, dlatego wrzucam tu.