Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 5 / 38 Następna

daszekmdn

#81 ·

Edytowano
Dajcie mi noża to se utne ten cholerny nos bo juz nie wytrzymie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#82 ·

Karwia, rozchorowałem się! Teraz chory nie tylko na łeb.
Senter San

longshoot

#83 ·

Mnie od tygodnia trzyma.

Agata.d

#84 ·

Jak zobaczyłam ile jest rezerwacji na dzisiejszy dzień to aż mi się odechciało. Powariowali ci ludzie. obłożenie, jak przy sobocie.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

daszekmdn

#85 ·

Edytowano
Nic mi się nie chce, ale tak kompletnie nic.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Agata.d

#86 ·

1 likes
No szlak by to jasny trafił!. Firma, z której zamawialiśmy katering wzięła i skończyła działalność. Najgorsze jest to, że nigdzie nie było żadnej informacji. Będziemy testować coś innego, ale to nie to samo już i cenowo też inaczej.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

skrzypenka

#87 ·

1 likes
Nosz kurrrr, jak człowiek nie ma co robic, to nie ma, a jak ma, to się wszystko nakłada. Dwie prace mi sięnałożyły w tym samym czasie i nie wiem, co teraz mam zrobić. Zmieniacz czasu by mi sie przydał.
Große Operndiva?

tomecki

#88 ·

Miałem nadzieję, że pierogi z kaczką skoro są najdroższe wśród tych z mięsem od Prostych historii to będą też najlepsze. Okazały się obrzydliwie obrzydliwe!

tomecki

#89 ·

Cieszę się, że mam w zwyczaju potwierdzać, że spotkanie jest aktualne, bo właśnie okazało się, że nie. Termin jutrzejszy. A gdybym nie zadzwonił. Tak w ogóle zapowiadało się fajnie więc szkoda.

daszekmdn

#90 ·

Ledwo się dzień dobrze nie zaczął a niech się już skończy.
Mało kasy, a trzeba było spłacić Allegro pay, do tego kupić nowe słuchawki bo te się kończą, znowu mi pada kanał prawy jak w poprzednich. Co z tego, że kable wymienne, jak kable w samym wnętrzu padają.
Na dodatek appka banku nie działa tak jak bym chciał. Na jednym telefonie w ogóle, na drugim 3 razy potwierdzaj zlecenie bo dostępność do dupy a nawet nikt się moim zgłoszeniem przed 3 miesiącami wystosowanym nie przejął jak widać bo nawet nie jest odnotowane.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Agata.d

#91 ·


--Dobrze, że ostrzegasz, bo się zastanawiałam nad ich kupnem, ale chyba po takiej opinii nie chcę ich spróbować. (tomecki):
Miałem nadzieję, że pierogi z kaczką skoro są najdroższe wśród tych z mięsem od Prostych historii to będą też najlepsze. Okazały się obrzydliwie obrzydliwe!


--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

daszekmdn

#92 ·

Edytowano 1 likes
Kiedy człowiek myśli, że już sobie chyba wszystko przepracował, przychodzi ta jedna noc kiedy wszystko jebnie...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#93 ·

Edytowano
Nie było mnie na Trance formations, zgubiłam ostatnio Fentanyl przez moją głupotę, jakoś z nim mi nie po drodze. Chuj z fentanylem, ale Solarstonea mogę już nigdy nie zobaczyć na żywo - pozostaje mi tylko słuchać audycji. Ale wiem jak by się skończył pobyt na trance Formations. Po dwóch godzinah musiałabym usiąść albo wlewać w siebie litry metadonu żeby wytrzymać na parkiecie, przysypiałabym na trybunach, bo nie wszystkie wysttępy byłyby ok. Czuję się jak w tym 2018, jak nie pojechałam na pierwsze Trance Formations organizowane - w ogóle. Nie dość, że wtedy trafiłam do szpitala z utratą słuchu przez pierwszy atak choroby, to jeszcze podobno to była najlepsza edycja w ogóle. Przykro mi, po prostu przykro. Za dużo tych przykrości ostatnio.
ENFP

skrzypenka

#94 ·

Kupiłam sobie za dużą laskę i teraz nie wiem, jak mi się będzie z nią chodziło.
Große Operndiva?

daszekmdn

#95 ·

Edytowano
Kiedyś pizne tym wszystkim... Kupię 0.7, wyjdę i pójdę w losową stronę...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Pitef

#96 ·

Nim dla świata stanę się po prostu obojętny.
Kupię sobie Perłę Eksport i malboro setki...
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

wojtas

#97 ·

1 likes
Nadchodzi koniec

MarOlk

#98 ·

Koniec czego?

wojtas

#99 ·

1 likes
Świata

Zuzler

#100 ·

1 likes
Racja, co dzień jest bliżej o jeden dzień.
Poprzednia 5 / 38 Następna