1 likes
Czekam na to! <3
Ehhh i zamówiona płyta okzała się uszkodzona. Jakieś przebarwienie czy kij wie w jednym miejscu a playery jak i napędy mają problem z poprawnym odtworzeniem w tym miejscu.
Rozkłada mnie coś i rozkłada i kurka rozłożyć nie może. Niech że to to się zdecyduje, albo wóz albo przewóz, bo w takim zawieszeniu żyć nie idzie ni cholery.
Biedna, ostatnio dużo chorujesz.
-- (Agata.d):
Rozkłada mnie coś i rozkłada i kurka rozłożyć nie może. Niech że to to się zdecyduje, albo wóz albo przewóz, bo w takim zawieszeniu żyć nie idzie ni cholery.
--
-- (Agata.d):
Rozkłada mnie coś i rozkłada i kurka rozłożyć nie może. Niech że to to się zdecyduje, albo wóz albo przewóz, bo w takim zawieszeniu żyć nie idzie ni cholery.
--
A no takie pogody są u nas ostatnio, a i klima w mojej pracy nie pomaga, zwłaszcza, że chodzi jak chce.
Lekko się przeziębiłem. Sąsiod wierci tak, że aż grzejniki drżą. Coś koło rurek kuje. A miał już niby skończyć ciężkie roboty. Na szczęście zaraz wychodzimy.
Co ja się bardziej zdenerwuję, podniecę, ba - nawet zirytuję, to zaczyna boleć mnie głowa. Ba - to może być zupełna pierdoła, a ja mam już parę ładnych godzin rozwalonych.
Pozdro, migrenowy z napięciowym mieszany, na migrenowy da się poradzić wiele, ale nnapięciowy nie ma zbytnio wyjść. Kiedyś myślałam, że są. Nawet jakiś propranolol mógłby pomóc.
Edytowano
Na moją Adatę nawet Linux bezradny, i znowu kasa pójdzie pewnie w świat na odzysk...
5 likes
Niektórzy mądrzy są z za klawiatury, a jak przychodzi co do czego, to widać ich zrehabilitowanie.
Edytowano
A może prawda leży gdzieś po środku? :)
Tzn. nie może. Zawsze tak jest. :)
-- (skrzypenka):
Niektórzy mądrzy są z za klawiatury, a jak przychodzi co do czego, to widać ich zrehabilitowanie.
--
Tzn. nie może. Zawsze tak jest. :)
-- (skrzypenka):
Niektórzy mądrzy są z za klawiatury, a jak przychodzi co do czego, to widać ich zrehabilitowanie.
--
2 likes
Prawda nie leży po środku. Prawda leży tam gdzie leży.
-- (Julitka):
A może prawda leży gdzieś po środku? :)
Tzn. nie może. Zawsze tak jest. :)
-- (skrzypenka):
Niektórzy mądrzy są z za klawiatury, a jak przychodzi co do czego, to widać ich zrehabilitowanie.
--
--
-- (Julitka):
A może prawda leży gdzieś po środku? :)
Tzn. nie może. Zawsze tak jest. :)
-- (skrzypenka):
Niektórzy mądrzy są z za klawiatury, a jak przychodzi co do czego, to widać ich zrehabilitowanie.
--
--
Wróciłem do Wrocławia najprawdopodobniej z zapaleniem płóc. Nie polecam.