Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 7 / 38 Następna

skrzypenka

#121 ·

zdrowiej

-- (djdenismusic):
Wróciłem do Wrocławia najprawdopodobniej z zapaleniem płóc. Nie polecam.

--
Große Operndiva?

Agata.d

#122 ·

Też ostatnio nie mogę spać, brak sił także niestety mnie nęka, bo rozchorowałam się znowu.
-- (kazek5p):
Dno, brak sił i bezsenność.

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

kazek5p

#123 ·

Nie obstawiał bym, gdyż w piecach za bardzo nie palą bo ciepło, hmm ale jeśli tak tworzyć jakieś teorie spiskowe, to wszystko przez te ukraińskie jedzenie, nie wiadomo z jakimi trującymi dodatkami.
-- (Zuzler):
Krakowski smog się budzi.

--

skrzypenka

#124 ·

Zaczynam chorować, dopiero w środku skrzypeńki jest źle, ale trzeba przeżyć jutro, w piątek pochoruję.
Große Operndiva?

Monte

#125 ·

Mnie też coś bierze, ale nie daję się, jak mogę.
Give me a sign.

markus1234

#127 ·

Edytowano
Zginął mi gdzieś kluczyk od otwierania karty SIM. Miałem zamówione przez Allegro 3 kluczyki, teraz zostały mi tylko 2. :(. Szkoda, że już tamtego kluczyka nie znajdę. Miałem go w kieszeni spodni, potem wychodziłem z samochodu do pewnego serwisu, żeby naprawić mojego Galaxy A70, i po powrocie do samochodu już tego kluczyka nie było, a kieszeń była niestety odsunięta.

skrzypenka

#128 ·

1 likes
Kicham, prycham, kaszlę, smarkam, ech.
Große Operndiva?

Monte

#129 ·

Biedna jesteś Lindziu. :(
Give me a sign.

skrzypenka

#130 ·

Nooo, niestety. Mam taki katar, który leje mi się z nosa, łzawią mi oczy. Po prostu fontanna, a krople działają tylko na minutę, bo po minucie kicham 5 razy, minuty spokoju i znowu kicham 2 razy i tak wkoło.

-- (Monte):
Biedna jesteś Lindziu. :(

--
Große Operndiva?

Monte

#131 ·

O matko, ja tak miałam ostatnim razem przy Covidzie.
Give me a sign.

daszekmdn

#132 ·

Dajcie mi nóżalbo lepiej schowajcie przede mną wszystkie w domu bo w końcu nie wytrrzymam wezmę jednego i utnę se ten skurwiały nos bo już nie mogę wytzymac. Żadne leki nie działają, od miesiąca katar, problemy z oddychaniem i zatyka mi się wciąż lewa strona. Z oczu to jak bym miał zbierać łzy to by można wiadro tego uzbierać tak to mnie kwykańcza że mam ochotę uciąćten nos w cholerę. Oddychać sięni da.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#134 ·

Tak, też mi się wydaje, że alergia
Senter San

skrzypenka

#135 ·

brałeś cirrus na katar?
Mi to osobiście pomaga.
k (daszekmdn):
Dajcie mi nóżalbo lepiej schowajcie przede mną wszystkie w domu bo w końcu nie wytrrzymam wezmę jednego i utnę se ten skurwiały nos bo już nie mogę wytzymac. Żadne leki nie działają, od miesiąca katar, problemy z oddychaniem i zatyka mi się wciąż lewa strona. Z oczu to jak bym miał zbierać łzy to by można wiadro tego uzbierać tak to mnie kwykańcza że mam ochotę uciąćten nos w cholerę. Oddychać sięni da.

--
Große Operndiva?

daszekmdn

#136 ·

Przez miesiąc alergia codziennie?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#137 ·

1 likes
No jak pyli, to pyli, skończy pylić, to przestaniesz reagować.

kazek5p

#138 ·

i tak co roku.
-- (Zuzler):
No jak pyli, to pyli, skończy pylić, to przestaniesz reagować.

--

MarOlk

#139 ·

Rozciąłem paluch w lewej łapie. Na razie sobie na gitarze nie pogram...

daszekmdn

#140 ·

Spoko ja ostatnio obierałem ziemniaki po pijaku, nigdy więcej xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 7 / 38 Następna