Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 8 / 38 Następna

djsenter

#141 ·

O jezu, nawet nie chcę o tym myśleć. Ja na trzeźwo z 9 lat temu pół kciuka sobie zaorałem obieraczką, nożem to nawet nie obieram, ale kroić lubię xD
Senter San

Monte

#142 ·

Współczuję @Marolk. (MarOlk):
Rozciąłem paluch w lewej łapie. Na razie sobie na gitarze nie pogram...

--
Give me a sign.

daszekmdn

#143 ·

Nie no ja setylko lekko podrażniłem palce w różnych miejscach ale i tak xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Agata.d

#144 ·

1 likes
Ja też sobie kiedyś kciuka obieraczką rozcięłam, nie polecam. Nożem obierać umiem, ale nie lubię. A o obieraniu po pijaku to nawet myśleć nie chce.
-- (djsenter):
O jezu, nawet nie chcę o tym myśleć. Ja na trzeźwo z 9 lat temu pół kciuka sobie zaorałem obieraczką, nożem to nawet nie obieram, ale kroić lubię xD

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

daszekmdn

#145 ·

Ja nie umiem nożem, umiem obieraczką.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Agata.d

#146 ·

spaaać!. I to pomimo wypitej kawy.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Monte

#147 ·

Ja mam podobnie jak Daszek, nożem nie umiem, ale z obieraczką nie mam problemów. Już prędzej zacięłam się nożem przy krojeniu czy tarką, ale nigdy obieraczką.
Give me a sign.

tomecki

#148 ·

Macie Funboxa 6? to macie problem no chyba, że nie chcecie sobie niczego ustawiać. Najpierw działało w miarę nieźle wszystko, potem trzeba było wyłączać arię, bo bardzo hehe inteligentni państwo stwierdzili sobie, że świetnym pomysłem będzie ukrycie wszelkich przycisków, a teraz nawet to nie pomaga. Widać teksty i za cholerę nie da się w to kliknąć. jasne, że będę słał maile, dzwonił i co tam mi jeszcze przyjdzie do głowy, ale puki co jestem w dupie trochę.

Agata.d

#149 ·

A to ja właśnie ani nożem ani tarką nie zacięłam się nigdy. Raz w życiu użyłam krajalnicy i to tym dziadostwem się zacięłam najbardziej.
-- (Monte):
Ja mam podobnie jak Daszek, nożem nie umiem, ale z obieraczką nie mam problemów. Już prędzej zacięłam się nożem przy krojeniu czy tarką, ale nigdy obieraczką.

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

daszekmdn

#150 ·

Spaać also ale fajnie jest i tak spaać słabo jednak.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#151 ·

To ja dla odmiany wam powiem, że wczoraj poszłam spać w bardzo dziwnym ułożeniu i do tej pory muszę patrzeć w ziemię z powodu zgiętego karku. Denerwujące. :P
ENFP

kazek5p

#152 ·

Rozwiązanie znane tylko ont, Mam od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie innej konfiguracji.
-- (tomecki):
Macie Funboxa 6? to macie problem no chyba, że nie chcecie sobie niczego ustawiać. Najpierw działało w miarę nieźle wszystko, potem trzeba było wyłączać arię, bo bardzo hehe inteligentni państwo stwierdzili sobie, że świetnym pomysłem będzie ukrycie wszelkich przycisków, a teraz nawet to nie pomaga. Widać teksty i za cholerę nie da się w to kliknąć. jasne, że będę słał maile, dzwonił i co tam mi jeszcze przyjdzie do głowy, ale puki co jestem w dupie trochę.

--

tomecki

#153 ·

No i jakby trochę drogie, a niekoniecznie chciałbym przywiązywać się do jedynie słusznej technologii, bo mam sprzęt za ciężkie piniędze.

kazek5p

#154 ·

Ale przecież bezpłatnie o onta możesz postarać się w orange. Ehh wiem, że trzeba przebyć z nimi batalie, no ale się da.
No i do tego jakiś ruter, a to przecież już uniwersalne urządzenie.
-- (tomecki):
No i jakby trochę drogie, a niekoniecznie chciałbym przywiązywać się do jedynie słusznej technologii, bo mam sprzęt za ciężkie piniędze.

--

tomecki

#155 ·

Jakoś tam uniwersalne, ale musi obsługiwać, zdaje się, ten standard od Orange, a wtedy robi się tak nie do końca uniwersalne.

zywek

#156 ·

NO właśnie, myśmkombinowali ostatnio z Pietrkiem z ręcznym ustawieniem onta 2,5GB/s i niestety nie potrafił się zalogować pomimo poprawnych konfiguracji flasha.

daszekmdn

#157 ·

Do dupy jest państwo drodzy. I tak w koło raz lepiej raz gorzej i się pętli noż ile można.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Pitef

#158 ·

a coć to jest do dupy?
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MarOlk

#159 ·

radziecki przyrząd do świecenia w dupie

markus1234

#160 ·

Dzisiaj przestała mi działać ładowarka z 6 gniazdami USB, którą mi moja siostra zamówiła. Chciałem sobie podłączyć mojego powerbanka i iPhonea, i w pewnym momencie ta ładowarka przestała ładować. Obecnie jest tak, że gdy podepnę kabel do któregoś z portów, to nie ma żadnej reakcji. Najprawdopodobniej ta ładowarka się spaliła, ale może poczekam aż ostygnie, i spróbuję jeszcze raz, może zadziała. Także czeka mnie kolejny zakup.
Poprzednia 8 / 38 Następna