Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 22 / 38 Następna

MarOlk

#421 ·

To ile ty kurna śpisz skoro 7h ci nie wystarcza?

Zuzler

#422 ·

1 likes
A tak 8, 9, raz na kilka dni spokojnie 10

Natalia2000

#423 ·

Potwierdzam, też czasem tak mam.P (Zuzler):
A tak 8, 9, raz na kilka dni spokojnie 10

--

Zuzler

#426 ·

Dla mnie węcej niż 10 to za długo. Gdybym potrafiła spac o 7, to moje życie yłoby całkiem inne.

skrzypenka

#427 ·

zasypia o czternastej i budzi się o 22.

-- (MarOlk):
To ile ty kurna śpisz skoro 7h ci nie wystarcza?

--
Große Operndiva?

Monte

#428 ·

Siostra mnie wczoraj wkurzyła. Kompletnie nie rozumie mojej niepełnosprawności.
Give me a sign.

Zuzler

#429 ·

No to już nie zrozumie.

Postukujacy

#430 ·

Kark mnie ostro napieprza i jak patrzę to cały jest gorący także tam coś się ostro musi dziać. Ktoś masujący z Krakowa? :/
INFP

Milena132

#431 ·

Czyżby to jakiś stan zapalny? To chyba nie można masować, jak jest stan zapalny.

markus1234

#432 ·

Motyla noga! Przed godziną 10:00, gdy pakowałem ładowarkę do laptopa do torby, upadł na ziemię mój pilot do wieży, iniestety zginęła mi gdzieś klapka od baterii w tym pilocie. Do tego pilota wchodzi 1 bateria typu AAA, czyli ten cienki paluszek. Jeśli tej klapki nie uda mi się znaleść, aszukałem na podłodze, i nie ma tam tej klapki, a na pewno upadła na podłogę, bo słyszałem, jak spadała, tylko nie wiem, gdzie jest. Moja wieża to Peaq PMS 210 BT-B. Niedługo dojdzie do tego, że i baterię od tego pilota gdzieś zgubię, i będzie tak samo, jak z klapką. Nawet nie wiem, czy do tej wieży można dokupować nowe piloty, bo nigdy nie szukałem nowego pilota, ale teraz będę musiał znaleść sobie nowy pilot, który będzie miał klapkę od baterii! Pilot jest oryginalnym pilotem, który był w zestawie z tą wieżą. Więc jeśli ktoś zna jakiś sklep, gdzie można kupować piloty, to czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Monte

#433 ·

3 likes
Najprostrze rozwiązanie: poproś kogoś widzącego, żeby pomógł ci znaleźć tę klapkę. Tyle. Po co z igły robić widły?
Give me a sign.

markus1234

#434 ·

No i ładnie się Polacy popisali na kolejnym Euro. Zawsze to samo, musieli przegrać pierwszy mecz z Holandią 1 do 2. Smutno mi z tego powodu, ale mam nadzieję, że na pozostałych meczach będzie lepiej.

daszekmdn

#435 ·

1 likes
Nic nowego.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

sanklip

#436 ·

Edytowano
Remontują na podwórku naprzeciwko chałupki mojej poczciwej. I tym sposobem już przez kilka dni , od 5: 30 sen mówi mi Pa pa!
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

MarOlk

#437 ·

1 likes
A to łotry

Monte

#438 ·

Ale ukrop dziś.
Give me a sign.

Monte

#439 ·

Wczoraj w nocy była u mnie krótka burza, deszcz padał dość intensywnie, choć krótko, brzmiało to trochę tak, jakby przez kilka minut ktoś włączał rzęsistą ulewę i całkowicie ją wyłączał na dwie sekundy i znowu włączał. Wcześniej zagrzmiało raz czy dwa z oddali, potem nic, tylko krótko przed ulewą tak okropnie walnęło, że bardzo się przestraszyłam.
Give me a sign.

DJGraco

#440 ·

1 likes
Zapraszam do Swinoujścia. Przyjemny chłodek
-- (Monte):
Ale ukrop dziś.

--
Poprzednia 22 / 38 Następna