Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 21 / 38 Następna

kazek5p

#401 ·

spooooko. Przecież ja tu nie moderator, to se moge pogadać tylko.
-- (zywek):
Żadne usunąć!

--

kazek5p

#402 ·

Mówisz o sobie Denisku?
-- (djdenismusic):
O prosze. kijwdupiec się odezwał XD

--

Zuzler

#403 ·

Noo, panowie, proszę zachować rozwagę. ;)

RAFKIW

#404 ·

1 likes
Drogi Eltenie!
Ostatnio w naszym życiu prywatnym sporo się dzieje.
Zainteresowani wiedzą, o co chodzi, trafiają się też osoby życzliwe.
Wszystkim pozostałym chciał bym powiedzieć jedno.
Chj wam w... Sami najlepiej wiecie, gdzie.
Jeśli nie macie swojego życia, to bardzo mi przykro, ale to nie znaczy, że musicie bruździć w moim / naszym.
A jeśli ktoś chciał by porozmawiać o mnie, to zapraszam, najlepiej osobiście i zobaczymy ilu pseudo pisaczom starczy odwagi.
Niepozdrawiam.

Numernabis

#405 ·

No w innych wątkach tego typu dyskusje są uważane za nie na temat i zaliczane do spamu i są usuwane, a tu proszę, dyskusja toczy się na całego i nic...
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

skrzypenka

#406 ·

Przebodźcowana jestem ostatnio
Große Operndiva?

Paulinux

#407 ·

1 likes
Ja też. Już mnie to tak rozstraja, że tylko myśl o czwartku jest mnie w stanie ukoić
Happy hacking

camila

#408 ·

Co sie dzieje @rafkiw ? chcesz sie wygadac?
ENFP

RAFKIW

#409 ·

No właśnie problem jest taki, że chyba wygaduję się niewłaściwym osobą i stąd ten wkurw.
-- (camila):
Co sie dzieje @rafkiw ? chcesz sie wygadac?

--

tomecki

#410 ·

Jak coś, mam raczej dużą tolerancję.

DJGraco

#411 ·

No w wygadywaniu głównie chodzi o to, że mamy zaufanie do ddanej osoby, że ona nic z tym nie zrobi dalej tylko pozostanie to pomiędzy tymi dwoma, tak sobie przynajmniej ja wyobrażam.
Ja np ze swoich problemów nie wygaduję się byle komu tylko osobom, z którymi przykładowo znam się tyle X lat, i wiem, żemogę na nie w jakiś tam sposób liczyć.

camila

#412 ·

eh, wiem o co chodzi. Ja pisanie z wami traktuję jako jakąś formę wyrzucania wszystkiego z siebie, bo gdybym sie zamknela w sobie co i tak postepuje to bym oszalala chyba.
ENFP

skrzypenka

#413 ·

Na spokojnie, rób tak, jak czujesz, nikt nie ma prawa wtrącać się w twoje życie.

-- (RAFKIW):
No właśnie problem jest taki, że chyba wygaduję się niewłaściwym osobą i stąd ten wkurw.
-- (camila):
Co sie dzieje @rafkiw ? chcesz sie wygadac?

--

--
Große Operndiva?

daszekmdn

#414 ·

1 likes
Wszystko to jest nic nie warte, powinienem sie pakowac, ogarnac chate, a sieze i kurwa znikam
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#415 ·

1 likes
Na czas audycji lub w ogóle jakiegoś bardziej pro nagrywania muszę przełączać laptopa w tryb inny niż cichy.

Julitka

#416 ·

1 likes
Are you fucking serious? Zrobiłam 16 personalities, skończyłam go, kliknęłam Submit i AKURAT WTEDY zabrakło internetu!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Paulinux

#417 ·

Najgorzej :/
Happy hacking

Natalia2000

#418 ·

1 likes

Eh, ledwo zainstalowałam już irytuje, a konkretniej aplikacja impostu, właśnie wyleciała z hukiem z mojego telefonu, zacina się niemiłosiernie, nic nie można zrobić żeby się dwieście razy na minutę nie zacięła...

balteam

#419 ·

To dziwne, na andku działa normalnie raczej
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuzler

#420 ·

1 likes
I znowu się, do ciula ciężkiego, nie wyspałam. :( Drugi dzień z rzędu obudziłam się po nie więcej niż 7h snu, a to dla mnie zdecydowanie za mało na dłuższą metę.
Poprzednia 21 / 38 Następna