Drogi Eltenie!
Ostatnio w naszym życiu prywatnym sporo się dzieje.
Zainteresowani wiedzą, o co chodzi, trafiają się też osoby życzliwe.
Wszystkim pozostałym chciał bym powiedzieć jedno.
Chj wam w... Sami najlepiej wiecie, gdzie.
Jeśli nie macie swojego życia, to bardzo mi przykro, ale to nie znaczy, że musicie bruździć w moim / naszym.
A jeśli ktoś chciał by porozmawiać o mnie, to zapraszam, najlepiej osobiście i zobaczymy ilu pseudo pisaczom starczy odwagi.
Niepozdrawiam.