Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 20 / 38 Następna

kazek5p

#381 ·

Nikt nie zmusza do czytania :D
-- (MarOlk):
Ocipieliśta? 54 wiadomości???

--

djdenismusic

#382 ·

Jak to mówią: Każdy ma swoje Wejcherowo :P

Zuzler

#383 ·

Ach, Denisie, Ty chyba w Ikei nie byłeś. :D

camila

#384 ·

Ej, ale ja mówie o stojaczku biurkowym na laptopa takim
ENFP

skrzypenka

#385 ·

spamują.

-- (MarOlk):
Ocipieliśta? 54 wiadomości???

--
Große Operndiva?

djdenismusic

#386 ·

Szumiący boże! Ale co mi da stojak biórkowy na laptopa, skoro biórko jest małe! A musi się na tym że zmieścić laptop, mikrofon, i kontroler z hubem usb jednocześnie. :D

Zuzler

#387 ·

Ano np to, że na stojaku możesz se postawić albo laptopa, albo coś innego, a pod nim resztę.

djdenismusic

#388 ·

Było by to nie głupie gdyby nie fakt, że trzeba by pchać łapsko pod spód żeby obsłużyć kontroler, a przecież ta przestrzeń między półką a sprzetem, który nań stoi tez nie będzie jakas wybitnie duża.

Zuzler

#389 ·

Będzie zależeć przede wszystkim od tego, jaki sobie zrobisz stojak.

djdenismusic

#390 ·

Zbyt wysoki nie może być, bo nad biórkiem mam półkę. Poza tym i tak taniej mi wyjdzie naprawa herculesa, niż bawienie się w jakis tam kawał drewna na kiju który po 1. nie wiadomo, czy się jakkolwiek sprawdzi w moim przypadku, po 2, zapewne taki stojaczek na wymiar jest w cenie nowego kontrolera więc podziękuję, bo póki co mnie nie stać XD

camila

#391 ·

Edytowano
Myślę, że w ogóle nie wiesz o co chodzi a ja to widzę często na filmikach i wiem o co chodzi. Bardzo często widzący stawiają laptopa nad kontrolerem, by mieć kurwa ekran na wysokości głowy grając na stojąco, tak, na stojąco, bo gra się najczęściej stojąc.
ENFP

djdenismusic

#392 ·

Doskonale wiem. Tylko, że i tak na taki stojak potrzeba mieć dodatkowe miejsce. ja niestety musze podchodzić dość minimalistycznie do posiadanego sprzętu. I na tym skończe dyskusję, bo się nie dogadamy. :/

camila

#393 ·

To by było do zrobienia bo pamiętam twoje mieszkanie i naprawdę, byłoby.
ENFP

djdenismusic

#394 ·

Przypominam, że ja mam półkę nad biórkiem, i taki stojak nie zdał by egzaminu. I z tym cię zostawię do przemyślenia :P

camila

#395 ·

Dobra, przenieśmy tę dyskusję lepiej na sferę prywatną :D
ENFP

kazek5p

#396 ·

a teraz można usunąć tą bezsensowną rozmowe z tego wątku.

zywek

#398 ·

Żadne usunąć!

Zuzler

#399 ·

Eee, półka nie ściana, założę się, ze da się przewiesić. :P

djdenismusic

#400 ·

Ale to jest przymocowane na deskach do biórka :D
Poprzednia 20 / 38 Następna