Zbyt wysoki nie może być, bo nad biórkiem mam półkę. Poza tym i tak taniej mi wyjdzie naprawa herculesa, niż bawienie się w jakis tam kawał drewna na kiju który po 1. nie wiadomo, czy się jakkolwiek sprawdzi w moim przypadku, po 2, zapewne taki stojaczek na wymiar jest w cenie nowego kontrolera więc podziękuję, bo póki co mnie nie stać XD