Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 18 / 38 Następna

camila

#341 ·

Mnie tam nie zależy, ja bym zrobila w ogole modyfikacje tego herculesa lutujac gniazdo i wyprowadzenie przez obudowe. Popros o to elektronika.
ENFP

djdenismusic

#342 ·

Edytowano
na razie, to trzeba polutować przyciski XD

camila

#343 ·

Wyjmij switche z pilota od telewizora i wymien :D
ENFP

djdenismusic

#344 ·

Juz sobie wyobrażam granie na takich małych, gumowych pypciach XD

camila

#345 ·

Jak mówię - mixtrack się kurzy, jeśli chcesz, to bierz.
ENFP

camila

#346 ·

Ty chyba nie wiesz o czym ja mówię, o rozkręceniu przycisków i wymianie switchy na sprawne.
ENFP

camila

#348 ·

Albo w ogole szkoda trupa reanimowac, dolozylabym do reloopa jak mowi kazek.
ENFP

kazek5p

#349 ·

eee tam, przewrażliwiona jesteś. :D
-- (Paulinux):
xDDD że namawia to jeszcze nic, ale wyjeżdża ze sztywnymi tekstami w jednym z luźniejszych wątków

--

djdenismusic

#350 ·

no to sobie dokładajcie jak was stać :D

camila

#351 ·

Bo to bez sensu. Lepiej trochę poczekać i dołożyć do sprzętu, który będzie ci służył przez kolejne lat 15
ENFP

kazek5p

#352 ·

No ja bym tak zrobił bez zastanawiania się czy naprawiać czy dołożyć i kupić nowy kontroler, szczególnie że ten denisa to pierwszej nowości nie jest i nie wiadomo czy coś innego się jeszcze nie popsuje.
-- (camila):
Albo w ogole szkoda trupa reanimowac, dolozylabym do reloopa jak mowi kazek.

--

djdenismusic

#353 ·

Zobaczę, co mi powie gościu w serwisie. Jeśli kompletna naprawa nie przekroczy 150 zł, to naprawiam. jeśli powyżej tej kwoty, to czekam i kiedyś tam kupię sobie reloopa.

camila

#354 ·

pewnie, że taak, ja pamiętam jak oboje w podobnym czasie kupowaliśmy, tylko ja mialam wczesniej mixtracka, on mial pzniej herculesa, potem na traktorze edytowalam mu mape zebby moggl robic backspinny, bo te zabawkowe jogi nie nadawaly sie do niczego.
ENFP

djdenismusic

#355 ·

Na djayu były fajnie zrobione backspinny bez kombinacji <3

camila

#356 ·

W ogole dla mnie to pojebane, zeby kawalek plastiku wysylajacy hid byl tak drogi.
ENFP

djdenismusic

#357 ·

Teraz najtańszy reloop pozwrotowy kosztuje 8 stów. t jest rozbój w biały dzień. Dlatego liczę na to, że herculesa uda sie jeszcze pozalepiać. Nawet jeśli całość przylepiona była by na termogluta, to nie ważne. najwazniejsze, żeby to to jakkolwiek jeszcze działało.

camila

#358 ·

I gratuluje, ze 10 lat wytrzymales na takim malym entry level gownie. Pelnowymiarowe suwaki i wheele to dopiero wygoda.
ENFP

djdenismusic

#359 ·

Dla mnie nie. często zahaczałem ręką grając na pełnowymiarówkach. A te gówna są tak czułe że byle dotknięcie ręki i już wykrywa jako touch.

camila

#360 ·

Edytowano
To nie wiem co ty bys zrobil grajac na gramofonach hahaha chyba ciagle by ci igla z timecodea spadala :D Mi spadała.
ENFP
Poprzednia 18 / 38 Następna