Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 17 / 38 Next

MarOlk

#321 ·

Też nie spałem...

Paulinux

#323 ·

A ja spałam zarąbiście, tylko miałam chore sny.
Happy hacking

MarOlk

#324 ·

Próbowałem zasnąć teraz, to mnie kurier obudził. A byłem pewien, że do paczkomatu zamawiałem.

daszekmdn

#325 ·

A ja wtedy spałem, myślałem, że się przestawiłem, ale jednak nie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#326 ·

A ja się do dziennika nie mogę od półtorej tygodnia dostać, a muszę pilnie powysyłać kilka prac, eh, trzeba się będzie do informatyka jutro przejść.

djdenismusic

#327 ·

Stało się. po prawie 10 latach padł mi chyba już dokumentnie mój hercules dj control instinct. Jeżeli serwis nie podejmie się lutowania w niższej cenie, trzeba będzie pożegnać się z setami na dłuższy czas.

kazek5p

#328 ·

Wyrzucił byś go w końcu do śmieci miast wydawać i wydawać kase na ciągłe naprawy i kupił byś sobie w końcu reloop buddy.
-- (djdenismusic):
Stało się. po prawie 10 latach padł mi chyba już dokumentnie mój hercules dj control instinct. Jeżeli serwis nie podejmie się lutowania w niższej cenie, trzeba będzie pożegnać się z setami na dłuższy czas.

--

djdenismusic

#329 ·

Gdyby było mnie stac, to bym sobie kupił. Teraz najtaniej chodzą po 800 zł. A naprawe zrobię za stówkę. Chyba jednak jest różnica.

kazek5p

#330 ·

Widziałem ostatnio powystawowego za 600 zł.
Można przecież też wziąć na raty allegro.
Jak sie chce to zawsze można coś wykombinować.
Szkoda czasu i energii na narzekanie.
-- (djdenismusic):
Gdyby było mnie stac, to bym sobie kupił. Teraz najtaniej chodzą po 800 zł. A naprawe zrobię za stówkę. Chyba jednak jest różnica.

--

djdenismusic

#331 ·

powiem ci tak. Gdybym miał możliwości, to bym kupił. Poza tym nie narzekam. Stwierdzam fakt. Zjebało sie, i mi smutno, bo sobie nie pogram w razie, gdyby mnie naszła ochota.

Adasadula

#332 ·

ten typ, który na księdze zażaleń namawia kogoś, żeby przestał narzekać :P

kazek5p

#333 ·

Do niczego nikogo nie namawiam. Powyższe twoje stwierdzenie to tylko twoja interpretacja.
-- (Adasadula):
ten typ, który na księdze zażaleń namawia kogoś, żeby przestał narzekać :P

--

Paulinux

#334 ·

1 likes
xDDD że namawia to jeszcze nic, ale wyjeżdża ze sztywnymi tekstami w jednym z luźniejszych wątków
Happy hacking

camila

#335 ·

Ej, mogę ci dać mojego mixtracka pro II za free.
ENFP

djdenismusic

#336 ·

Chętnie bym wziął, ale mam zbyt małe biórko na to dobrodziejstwo nistety. Więc w grę wchodzi albo naprawa herculesa, albo pozyczeniekasy/dozbieranie jakimś cudem tych kilku stów i zakup nowego.

camila

#337 ·

No nie wiem czy za duże, rozważ, bo nie będę specjalnie do domu po niego jechała. Mogę ci go jutro wysłać.
ENFP

djdenismusic

#338 ·

Kurde. Chętnie bym wziął, ale mi się na biórko nie zmieści. Testowane z pełnowymiarowym reloopem beatmixem.

camila

#339 ·

Edited
Beatmix jest większy, mixtrack jest wielkości 15,6 calowego lapa, moze troszkę większy.
ENFP

djdenismusic

#340 ·

Musiał bym pomierzyć biórko i ogarnąć sobie wymiary tego mixtracka. Jak coś, to się odezwę via prv.
W kazdym razie dzięki za chęć pomocy.
Poprzednia 17 / 38 Next