Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 16 / 38 Następna

DJGraco

#301 ·

3 likes
Ja na prawdę nie mogę z niektórymi ludźmi. Nazywać oprogramowanie głupie i używanie jeszcze bardziej mniej przyjemnych epitetów, tylko dlatego, że nie umie się go ustawić poprawnie, i zwalanie na to winy całego złego świata. Resztę wolę pozostawić dla siebie.

djsenter

#302 ·

Już prawie tydzień choruje! Cholera jasna
Senter San

MarOlk

#303 ·

1 likes
Kupiłem 5 litrów izopropanolu, ale był on chyba pędzony w jakieijś leśnej bimbrowni na Podlasiu, bo wali bimbrem i fuzlami jak jasna cholera.

camila

#304 ·

No bo tak jebie izopropyl :Dd
ENFP

MarOlk

#306 ·

O nie! Poprzednie partie były czyściutkie jak w jakimś szpitalu. Ten jebie jak jakieś kiepskie brandy :D
-- (camila):
No bo tak jebie izopropyl :Dd

--

cinkciarzpl

#307 ·

1 likes
Bo to pewnie Bardacka produkcja. :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

daszekmdn

#308 ·

Mam wielkie xD. Odcięło mnie po 20, spać mi się chciało już mocno, a wstałem teraz. Jak bym zasnął nad ranem, wstałbym pewnie wieczorem. Za gorąco na mnie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#309 ·

A ja mam jakis ukrainski metadon - inny niż zwykle. :/
ENFP

MarOlk

#310 ·

1 likes
A ja nie śpię od 1:30 w nocy...

skrzypenka

#311 ·

2 likes
Jakaś plaga os w Łodzi jest, czy co. Wczoraj moja mama zabiła u siebie 5 os, dzisiaj u mnie dwie martwe i dwie żywe były, a u mamy 5 żywych, 3 martwe. Za oknami słyszę rój tych os, gniazda nie ma, a osy na wpół żywe, o co chodzi kurde?
Große Operndiva?

Monte

#312 ·

Rzeczywiście dziwna sprawa.
Give me a sign.

Paulinux

#313 ·

1 likes
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
Happy hacking

djsenter

#314 ·

Nie noo, bardziej humanitarnie trzeba!
Senter San

skrzypenka

#315 ·

2 likes
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)

-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób

--
Große Operndiva?

mustafa

#316 ·

Tylko idea zbierania tych nakrętek nie była taka, że ktoś coś z tymi nakrętkami robił, tylko, żeby nie wyżucać zakręconych butelek. Koszt nowego wuzka był tańszy, niż odkręcania tych właśnie butelek.

-- (Postukujacy):
Ja też niewiem na co to komu przeszkadzały te butelki z korkami. Teraz jest tylko gorzej niż lepiej. A ludzie i tak to zbierali, zeby oddać i np. niepełnosprawnym na wózkach pojazd kupić. Ile takich dobroczynnych fajnych akcji było dookoła. Teraz będą się walały nie tylko korki ale i butelki przyczepione do nich. Pomysłowo bardzo.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Monte

#317 ·

Haaahhaaahh Normalnie jak u Marcina Myszki albo u Karoliny Anny czy u Jaśmin. XD(skrzypenka):
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)

-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób

--

--
Give me a sign.

skrzypenka

#318 ·

2 likes
W obec powyższego, szacuje się, że znaleziono na posesji w Pciniu Dolnym 10 rąk, 5 głów, 10 nóg. Nikt nie wie, kto był ich właścicielami. Czy ktoś coś widział? Czy ktoś coś wie? Zgłoszenia przyjmuję w wiadomościach prywatnych.
:)

-- (Monte):
Haaahhaaahh Normalnie jak u Marcina Myszki albo u Karoliny Anny czy u Jaśmin. XD(skrzypenka):
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)

-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób

--

--

--
Große Operndiva?

Milena132

#319 ·

I znowu nieprzespana noc... :(

DJGraco

#320 ·

A no coś było z tą nocą nie tak ja jakoś też nie mogłem spać
Poprzednia 16 / 38 Następna