3 likes
Ja na prawdę nie mogę z niektórymi ludźmi. Nazywać oprogramowanie głupie i używanie jeszcze bardziej mniej przyjemnych epitetów, tylko dlatego, że nie umie się go ustawić poprawnie, i zwalanie na to winy całego złego świata. Resztę wolę pozostawić dla siebie.
1 likes
Kupiłem 5 litrów izopropanolu, ale był on chyba pędzony w jakieijś leśnej bimbrowni na Podlasiu, bo wali bimbrem i fuzlami jak jasna cholera.
2 likes
No to @marolk. Smacznego :D
O nie! Poprzednie partie były czyściutkie jak w jakimś szpitalu. Ten jebie jak jakieś kiepskie brandy :D
-- (camila):
No bo tak jebie izopropyl :Dd
--
-- (camila):
No bo tak jebie izopropyl :Dd
--
1 likes
Bo to pewnie Bardacka produkcja. :D
Mam wielkie xD. Odcięło mnie po 20, spać mi się chciało już mocno, a wstałem teraz. Jak bym zasnął nad ranem, wstałbym pewnie wieczorem. Za gorąco na mnie.
2 likes
Jakaś plaga os w Łodzi jest, czy co. Wczoraj moja mama zabiła u siebie 5 os, dzisiaj u mnie dwie martwe i dwie żywe były, a u mamy 5 żywych, 3 martwe. Za oknami słyszę rój tych os, gniazda nie ma, a osy na wpół żywe, o co chodzi kurde?
2 likes
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)
-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
--
-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
--
Tylko idea zbierania tych nakrętek nie była taka, że ktoś coś z tymi nakrętkami robił, tylko, żeby nie wyżucać zakręconych butelek. Koszt nowego wuzka był tańszy, niż odkręcania tych właśnie butelek.
-- (Postukujacy):
Ja też niewiem na co to komu przeszkadzały te butelki z korkami. Teraz jest tylko gorzej niż lepiej. A ludzie i tak to zbierali, zeby oddać i np. niepełnosprawnym na wózkach pojazd kupić. Ile takich dobroczynnych fajnych akcji było dookoła. Teraz będą się walały nie tylko korki ale i butelki przyczepione do nich. Pomysłowo bardzo.
--
-- (Postukujacy):
Ja też niewiem na co to komu przeszkadzały te butelki z korkami. Teraz jest tylko gorzej niż lepiej. A ludzie i tak to zbierali, zeby oddać i np. niepełnosprawnym na wózkach pojazd kupić. Ile takich dobroczynnych fajnych akcji było dookoła. Teraz będą się walały nie tylko korki ale i butelki przyczepione do nich. Pomysłowo bardzo.
--
Haaahhaaahh Normalnie jak u Marcina Myszki albo u Karoliny Anny czy u Jaśmin. XD(skrzypenka):
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)
-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
--
--
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)
-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
--
--
2 likes
W obec powyższego, szacuje się, że znaleziono na posesji w Pciniu Dolnym 10 rąk, 5 głów, 10 nóg. Nikt nie wie, kto był ich właścicielami. Czy ktoś coś widział? Czy ktoś coś wie? Zgłoszenia przyjmuję w wiadomościach prywatnych.
:)
-- (Monte):
Haaahhaaahh Normalnie jak u Marcina Myszki albo u Karoliny Anny czy u Jaśmin. XD(skrzypenka):
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)
-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
--
--
--
:)
-- (Monte):
Haaahhaaahh Normalnie jak u Marcina Myszki albo u Karoliny Anny czy u Jaśmin. XD(skrzypenka):
Hahhhahahahaha, dobreee, zrobiłaś mi dzień, 5 osób zabitych, jak w kryminałach u Joanny Chmielewskiej. :)
-- (Paulinux):
kuźwa 5 os, od razu myślałam że 5 osób
--
--
--