Mnie tam nie zależy, ja bym zrobila w ogole modyfikacje tego herculesa lutujac gniazdo i wyprowadzenie przez obudowe. Popros o to elektronika.
Edited
na razie, to trzeba polutować przyciski XD
Juz sobie wyobrażam granie na takich małych, gumowych pypciach XD
Ty chyba nie wiesz o czym ja mówię, o rozkręceniu przycisków i wymianie switchy na sprawne.
Nie potrafię w takie druciarstwo.
eee tam, przewrażliwiona jesteś. :D
-- (Paulinux):
xDDD że namawia to jeszcze nic, ale wyjeżdża ze sztywnymi tekstami w jednym z luźniejszych wątków
--
-- (Paulinux):
xDDD że namawia to jeszcze nic, ale wyjeżdża ze sztywnymi tekstami w jednym z luźniejszych wątków
--
no to sobie dokładajcie jak was stać :D
Bo to bez sensu. Lepiej trochę poczekać i dołożyć do sprzętu, który będzie ci służył przez kolejne lat 15
No ja bym tak zrobił bez zastanawiania się czy naprawiać czy dołożyć i kupić nowy kontroler, szczególnie że ten denisa to pierwszej nowości nie jest i nie wiadomo czy coś innego się jeszcze nie popsuje.
-- (camila):
Albo w ogole szkoda trupa reanimowac, dolozylabym do reloopa jak mowi kazek.
--
-- (camila):
Albo w ogole szkoda trupa reanimowac, dolozylabym do reloopa jak mowi kazek.
--
Zobaczę, co mi powie gościu w serwisie. Jeśli kompletna naprawa nie przekroczy 150 zł, to naprawiam. jeśli powyżej tej kwoty, to czekam i kiedyś tam kupię sobie reloopa.
pewnie, że taak, ja pamiętam jak oboje w podobnym czasie kupowaliśmy, tylko ja mialam wczesniej mixtracka, on mial pzniej herculesa, potem na traktorze edytowalam mu mape zebby moggl robic backspinny, bo te zabawkowe jogi nie nadawaly sie do niczego.
Na djayu były fajnie zrobione backspinny bez kombinacji <3
Teraz najtańszy reloop pozwrotowy kosztuje 8 stów. t jest rozbój w biały dzień. Dlatego liczę na to, że herculesa uda sie jeszcze pozalepiać. Nawet jeśli całość przylepiona była by na termogluta, to nie ważne. najwazniejsze, żeby to to jakkolwiek jeszcze działało.
I gratuluje, ze 10 lat wytrzymales na takim malym entry level gownie. Pelnowymiarowe suwaki i wheele to dopiero wygoda.
Dla mnie nie. często zahaczałem ręką grając na pełnowymiarówkach. A te gówna są tak czułe że byle dotknięcie ręki i już wykrywa jako touch.