Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 9 / 45 Następna

daszekmdn

#161 ·

Klasyka czy Heavy metal?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#162 ·

1 likes
To żeś dał wybór. Chyba klasyka jednak. Lubicie sushi?

Paulinux

#163 ·

1 likes
Ufff. Ostatnio jak spróbowałam to musiałam przepić Colą bo myślałam że wypuszczę zwierzątko z trzewi. Wstryntne.
Wielka miłość/przyjaźń czy wielka wygrana? W miarę możliwości uzasadnij
Happy hacking

daszekmdn

#164 ·

Edytowano
Wielka miłość.
Wygrana minie, miłość nie koniecznie.
Na wyjazdach tablet, czy laptop? Uzasadnij czemu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#165 ·

Edytowano
Nie lubię takich małych sprzętów lekkich jak piórko. Takie to to jakieś awaryjne i niezbyt wydajne mi się wydaje. Poza tym laptop lepiej się trzyma, nie lata Ci osobno klawiatura osobno komputer.
Czy miałbyś/miałabyś do kogo zarywać po zmianie orientacji seksualnej?
Happy hacking

MarOlk

#166 ·

Najlepiej wszystko. Mieć miłość, przyjaciół, być pinknym i bogatym.

daszekmdn

#167 ·

Edytowano
Zedytowałem. Ja zawsze edytuję posty czas po jak czegoś zapomnę ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#168 ·

Ja też, tam jest też moja odpowiedź i kolejne pytanie xD
Happy hacking

MarOlk

#169 ·

1 likes
Jednak laptop, bo lepiej się pisze i pracuje na nim. Ile mieliście lat kiedy pierwszy raz w życiu wzięliście samodzielnie kija ii gdzieś poszli?

daszekmdn

#170 ·

Edytowano
Z kijem? Nie wiem. Bez kija? 6.
Słuchać jednej piosenki 24 h przez miesiąc, czy w ogóle nie odtwarzać przez ten czas żadnej muzyki?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#171 ·

Edytowano
Nieeeee! :D Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale raczej nie ma takiej osoby.
-- (Paulinux):
Czy miałbyś/miałabyś do kogo zarywać po zmianie orientacji seksualnej?

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#172 ·

Wolałbym już ciszę. Ok, chciałbyś/chciałabyś zmienić płeć? :P

Paulinux

#173 ·

3 likes
Zmienić płeć to nie, ale urodzić się jako facet byłoby przyzwoicie.
Zapach letniej nocy czy śpiew ptaków o świcie?
Happy hacking

MarOlk

#174 ·

1 likes
Zapach nocy. Rześki, świeży i nęcący. Rejs statkiem czy wyprawa w góry?

daszekmdn

#175 ·

Edytowano
Zdecydowanie ptoki. Słuchowe wrażenia mocniejsze są po prostu heheh.
Zgubić się o 3 nad ranem z rozładowanym telefonem i brakiem żadnej możliwości zorientowania się w miejscu pobytu. Pytać kompletnie nieogarniającego pijaczka, czy przeczekać, aż przyjdzie więcej ludzi z możliwością, że nie wrócimy na czas?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#176 ·

1 likes
Pytać pijaczka. Czasem pijaczki i ćpuny fajni ludzie so, a jak wyprowadzi w jakiekolwiek miejsce, gdzie będą ludzie, to ci ludzie mnie już wyprowadzą.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#177 ·

Pizza jedzona sztućcami, czy ręcyma?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#178 ·

1 likes
Nie no, ręcyma.
Czy lubisz roślinność w domu?

MarOlk

#179 ·

1 likes
Lubię. Zwłaszcza jeśli to bazylia i mięta w doniczkach. Gdybyś mógł/mogła komuś zdalnie usunąć konto na Eltenie to zrobiłbyś/zrobiłabyś to. Nie pisz komu, ale odpowiedź uzasadnij.

Julitka

#180 ·

Edytowano
Zrobiłabym to za niszczenie naszej społeczności tak w ogóle i mojego dobrego nastroju tak w szczególności. :D Oczywiście gdyby to było tak, że wymazałaby się cała otoczka wokół tego, czyli gdyby mnie nie przyłapano i gdyby nie powstało 1000 teorii spiskowych wokół tego.
Popcorn czy krakersy?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!
Poprzednia 9 / 45 Następna