Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 43 / 45 Następna

Paulinux

#841 ·

Edytowano
Agresją/smutkiem, w zależności od przypadku czy się na kimś zawiodłam, czy też jest to standardowa sytuacja w jego wykonaniu/mam tego kogoś głęboko. I oczywiście opowiadaniem o tej osobie moim przyjaciołom :D
Co łączy Twojego najlepszego przyjaciela i najgorszego wroga?
Happy hacking

daszekmdn

#842 ·

Edytowano
To, że zazwyczaj najpierw była przyjaźń.
Z kim poszedł/a byś w nieznane nie obawiając się niczego, wiedząc, że możesz mu w 100 procent zaufać?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Agata.d

#843 ·

Z moim facetem oczywiście, no i z najlepszym przyjacielem. Gdybyś wygrał/a główną nagrodę w totolotka co robisz z pieniędzmi?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

bratczyk96

#844 ·

W pierwszej kolejności przeznaczyłbym na osoby potrzebujące. W drugim kroku wsparłbym parafie diasporalne polskiej autokefalicznej cerkwi prawosławnej, a na sam koniec wydałbym na swoje przyjemności.
Jakie seriale telewizyjne lubicie oglądać najbardziej?
Pozdrawiam

Agata.d

#845 ·

Generalnie to wolę takie mini seriale, jak jest za długi to zaczyna mi się nudzić po jakimś czasie. Moje ulubione z takich mini seriali to: Kruk wszystkie trzy sezony, mały zgon, Klangor. Krakowskie potwory. Z dłuższych to echo serca, archiwista, drogi wolności, Wojenne dziewczymy, no i oczywiście stulecie winnych. Gdybyś miał/a możliwość przeniesienia się do świata fantasy to kim chciał/abyś zostać? Elfem, wampirem, wilkołakiem, a może krasnoludem? Być może kimś innym?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Postukujacy

#846 ·

Zawsze pretendowałem w pierwszej kolejności do elfich ras :) choć bycie krasnoludem też byłoby mi nie tak odległe.

Zostańmy jeszcze w tym temacie. Gdybyś miał/a możliwość migrowania do któregoś z literackich światów fantasy, który by to był?
INFP

Agata.d

#847 ·

Hm, gdyby tak było by to możliwe to chciałabym zostać podróżnikiem, mającym dostęp do wielu światów. Czasem wpadłabym do tego wiedźmińskiego, żeby zobaczyć co słychać u Ciri, czasem zawitałabym do Thornu na ploteczki z Dorą wilk, a innym razem odwiedziłabym królestwo światła i pomagałabym mieszkańcom spełniać niemożliwą misję ratowania świata na powieszchni. Prawdziwy przyjaciel to taki który?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Paulinux

#848 ·

Jest z Tobą we wszystkim co robisz, wspiera Cię, cieszy się twoim szczęściem, jest mu smutno kiedy Ci nie wychodzi. Ciągnie Cię w górę a nie w dół.
Najważniejsza rzecz którą dał Ci Elten?
Happy hacking

daszekmdn

#849 ·

Edytowano
Łatwą komunikację z najbliższymi osobami jak nie było Telegrama.
Uznajmy, żejest reinkarnacja: Masz do wyboru w przyszłym życiu zostać którymś z obecnych AI, dzięki temu może być ono bardziej dopracowane. Którym?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#850 ·

Tesseract OCR. Bardzo przydatne narzędzie a jakość by się przydało podnieść.
Wolisz jak ktoś do Ciebie dzwoni czy pisze?
Happy hacking

lwica

#851 ·

Zależy kto. :)
Jeśli jest to ktoś, z kim dobrze mi się gada, to niech dzwoni, byle nie za często.
Jeśli natomiast nie potrafi się wypowiadać, a nie jesteśmy blisko, to niech piszę.
Wolisz uczyć się obcego języka, czy uczyć kogoś polskiego.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

MarOlk

#852 ·

To drugie. Czy u dentysty zawsze prosisz o znieczulenie?

Postukujacy

#853 ·

W sumie to jak rwanie zęba, co rzadko się zdarzało, no to tak. Do innych czynności zależy jak głęboko wiertłem będzie wjazd i czy trzeba. Ufam dętyście i jak powie,że nie powinno dotknąć nerwu, to mi nie trzeba znieczulenia.

Używasz szlafroka a jak tak, to czy często?
INFP

MarOlk

#854 ·

Nie używam. Pogryzły cię kiedyś osy?

Paulinux

#855 ·

Tak, siedziałam wtedy w aucie i uczyłam się na sprawdzian, latało jakieś tałatajstwo, myślałam że akurat mucha, i głupotę zrobiłam, bo ubiłam ją palcem którym czytałam i okazało się że to była osa.
Dlatego przygotowałam się gorzej, ale pani od gegry nie uznała moich tłumaczeń.
Nad czym samodzielnościowym musisz popracować?
Happy hacking

lwica

#856 ·

Nad gotowaniem, na surowo jestem w stanie zrobić wszystko i przygotować do gotowania też, ale w domu mam tak okropną gazową kuchenkę, że na niej się raczej niespecjalnie nauczę, inna rzecz że nie bardzo mam z kim.
Jaki gatunek książek lubisz najbardziej?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Kat

#857 ·

Nad podróżami w nieznane.
Śródziemie czy Westeros?
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

MarOlk

#858 ·

Śródziemie. Pierścień Saurona czy sok z gumijagód?

Kat

#859 ·

Pierścień Saurona.
Żelki czy pianki?
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

MarOlk

#860 ·

Żelki, żelki i jeszcze raz żelki. Mdlejesz. Budzisz się na polach grunwaldzkich w bitewnym zgiełku. Do kogo się przyłączasz? Do naszych czy Krzyżaków? No, chyba, żeś sam Krzyżak.
Poprzednia 43 / 45 Następna