Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 44 / 45 Next

Agata.d

#861 ·

Oczywiście, że do naszych. Lepszy wrubel w garści, czy kanarek na dachu?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

MarOlk

#862 ·

Kanarek, bo wolny, se lata, a po co mi wróbel w garści? Jescze mnie obsra. :P Płyniesz łódką po jeziorze. Na środku akwenu zauważasz, że łódź przecieka. Co robisz?

daszekmdn

#863 ·

Topię się... Bul bul, bul bul? Nic innego mi nie zostaje, chyba że drzeć się aż ktoś usłyszy. :D
Pizza z Żabki czy Biedronki?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Postukujacy

#864 ·

żarciu, to biedronkowemu ufam bałdziej akurat.

Kawa z jakiej sieciówy, najlepiej?
INFP

djsenter

#865 ·

2 likes
Starbucks, Duże Americano czarne bez niczego! XD
Co musi zrobić ktoś, żebyś na zawszę wykreślił/a go ze swojego życia?
Senter San

daszekmdn

#866 ·

Permanentną krzywdę. Bywały takie sytuacje.
Kot czy pies?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#867 ·

Zdecydowanie pieseł! Nie wskakuje to wszędzie gdzie się da, nie niszczy domostwa z taką częstotliwością jak jego przeciwnik, a dodatkowo, psa można zdecydowanie więcej rzeczy nauczyć.

Seks w ciemnej, brudnej piwnicy pełnej szczurów, czy samotne tarzanie się w stosie potężnego pliku banknotów?

MarOlk

#868 ·

Wybieram piwnicę. Odrobina perwersji nikomu jeszcze nie zaszkodziła :D Czy jeżeli nie masz partnera/ki to określasz siebie jako singiel/ka czy samotny/a?

djsenter

#869 ·

Określam się jako wolny człowiek.
Jaki pozytywny nawyk udało ci się wprowadzić na dobre do swojego życia?
Senter San

Paulinux

#870 ·

Eej, nie powtarzajcie pytań które już były bo to słabe jest.
Po odkryciu że mój ból łba pojawia się po tym jak nie zadbam o swój sen, udało mi się go w miarę ustandaryzować.
Czy bierzesz pod uwagę w swoim życiu związek otwarty?

-- (daszekmdn):
Permanentną krzywdę. Bywały takie sytuacje.
Kot czy pies?

--
Happy hacking

daszekmdn

#871 ·

Edited
Nie wszyscy śledzą tak uważnie wątek i pamiętają wszystkie pytania. Na 870 wpisów nie jest to możliwe.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#872 ·

Najzabawniejsze że powtórzyłeś po sobie samym, no i szukajka jest. Ale po prostu bardziej mówię żeby uwrażliwić niż cokolwiek innego.
-- (daszekmdn):
Jakiś hosting / pomoc przy ogarnianiu serwera? Coś takiego.
Pies czy kot a jak tak to dlaczego akurat kot? yyyy, to znaczy, dlaczego akurat ten wybór, który zaznaczysz?

--
Happy hacking

daszekmdn

#873 ·

Wyszukiwarka to działa jak chce. Po za tym każdy mógłby to pytanie inaczej sformułować więc hm :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Kat

#874 ·

Odgrzewam wątek.
W co wolisz wdepnąć? Klocek lego? Czy rozpaciany ziemniak?
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

MarOlk

#875 ·

Chyba w klocek Lego. Może trochę boli ale mniej sprzątania. Nagle znalazłeś się na płynącym Titanicu. Próbujesz ostrzec załogę, ale wszyscy biorą cię za wariata i zamykają w jakiejś kajucie. Uwalniasz się cudem. Jakie są twoje następne działania?

Zuzler

#876 ·

A kiedy się uwalniam?

Dorian1234

#877 ·

Zabijam się szybko i bezboleśnie.
Spalenie żywcem czy pohowanie żywcem?
Za ewentułalne błędy ortograficzne bardzo przepraszam.

Zuzler

#878 ·

Chyba spalenie, przy dobrych wiatrach wcześniej się uduszę od dymu niż spalę.

Fotel czy fortel?

fraaneek

#879 ·

Fortel zdecydowanie. Ładne słowo to jest.
Niebieski kwiat czy kolce?
Harmonię w domu zapewni akordeon.

MarOlk

#880 ·

Niebieski kwiat z kolcami. Błękitnej różny jeszcze nie dostałem. Zresztą każdej innej też nie. Co najmniej praktycznego dostałeś/aś na prezent?
Poprzednia 44 / 45 Next