blackscreengaming.com, ale tam niektóre rzeczy są nieaktualne np. się tu o budowie wluczni rozpisalem ileś postwów swoich wcześniej.
Jest już tłumaczenie pl? Próbowałam się do tej gry dobrać, ale nie umiem się odnaleźć.
za dużo tłumaczenia.
pozatym ciągle są otwierane jakieś nowe lokacje eventowe i trzebaby tlumaczyć na bieżąco
pozatym ciągle są otwierane jakieś nowe lokacje eventowe i trzebaby tlumaczyć na bieżąco
Heh, autor jest byćmoże dyslektykiem. BTW, zgubiłęm się, jestem w lokacji o wdzięcznej nazwie sheltered lake.
NO jest może dyslektykiem, ale... Przecież ta gra jakaś społęzność ma, ktoś móglby coś z tym zrobić podesłać poprawione, po prostu mnie dziwi dlaczego przymykane jest oko i to w śrud osób, które się natywnie posługują tym językiem na takie rzeczy.
Disficured bow obkrajasz nożem, wtedy powstanie ci pełnoprawny łuk zdatny do użytku, a strzały robisz poprostu ostrząc gałęzie nożem.
Co do łowienia, ryby są mało sycące, polecam w stawie ostrygi lub na króliki zapolować.
Co do łowienia, ryby są mało sycące, polecam w stawie ostrygi lub na króliki zapolować.
hmmm ostrygi tam są a jak się schodzi pod wodę bo coś mi mówi że one gdzieś będą pod wodaą
Bo oni używają eloquenca, który scene przeczyta jak seen, boddle jak bottle, dissapate jak dissipate, medal jak metal ETC.
przyznam się że nie spodziewałem się tego że tam tyle się zmieni od ostatniego razu kiedy w to grałem.
Moze nie jest to gra super świetna, bo jest tam sporo rzeczy które mi nie odpowiadają, jak choćby chodzenie które jest tak realistyczne że aż coś się robi.
Ale biorę poprawkę że robi to osoba bardzo młoda no a poza tym jest to darmowe.
Nie jest to takie straszne i można miło tam sobie pożywać
Moze nie jest to gra super świetna, bo jest tam sporo rzeczy które mi nie odpowiadają, jak choćby chodzenie które jest tak realistyczne że aż coś się robi.
Ale biorę poprawkę że robi to osoba bardzo młoda no a poza tym jest to darmowe.
Nie jest to takie straszne i można miło tam sobie pożywać
Oooo, na reszcie ktoś bierze na to poprawkę, ciekawa byłam, kiedy w końcu ktoś o tym napisze. CO do literówek, używanie innego syntezatora niczego nie tłumaczy, jak my coś robimy, to każdy by się rzucał o złe ż / rz.
No tak. Ja mam swoje podejrzenia na ten temat, ale znowu mmi się zarzuci że kogoś obrażam, więc za przeproszeniem zamknę mordę. Ale na PRV odpowiem