Forum

survive the wild - gra zamknięta

Archiwalne

Poprzednia 3 / 22 Next

hryniek

#41 ·

no chyba, że go sobie zrobi w karczmie ze schodami na stole.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zegarmistrz

#42 ·

a wiecie co panowie a skąd tam klej zdobyć?

denis333

#43 ·

Jest w survival packu.

daszekmdn

#44 ·

jesli glue to w packu a jeśli clay to na mainlandzie musisz pod k szukać
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zywek

#45 ·

clay to glina przecież jest

jamajka

#46 ·

Dokładnie.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

zegarmistrz

#47 ·

ale żeby mieć więcej kleju to trzeba go jakoś produkować?

daszekmdn

#48 ·

Nie, zdobywasz go np we willage, mozesz wylosować z giftów.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mojsior

#49 ·

po co ci klej, uuu to w tej grze można wąchać klej, wow, jak tak to ja to ściągam, ciekawe czy upijać też się można fajnie by było.
A tak na poważnie, to powiedzcie mi, jak wygląda sprawa z chodzeniem, w sensie czy wygląda to tak jak w shadowrine że wciskamy strzałkę tak tapiąc w nią a postać chodzi po jednym kroku, a jak ją trzymamy to postać biegnie, czy nadal jest tak, że możemy naprzać w strzałkę aż postać dojdzie do nierealnej wrecz prędko,ści i się przewróci.
Zgłaszałem samowi żeby to poprawił, ale widać w jakim poważaniu ma ten gość graczy, więc pewnie tego nie zmienił.
I jeszcze jedno czy jeżeli nie jesteśmy jako newbie to gracze mogą uprawiać trolling czyli naparzać się jak debile z w szelakich pukawek, że musisz bać się czy cię dziesiątka troli nie zabije, czy to też poprawili.
Nie wiem może jak będę miał jakiś dobry trunek to to odpalę i pogram w to, bo może to już nie jest takie nudne jak było jeszcze rok temu

daszekmdn

#50 ·

@Mojsior można się upijać i palić :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

denis333

#51 ·

@mojsior: bez trybu pk nie zabijesz nikogo po za zwierzętami, a i nikt nie zabije ciebie. Co do chodzenia jest tak jak w shadow rine, z tym że szybkie naciskanie strzałek rozpędza ciebie do niebotycznych prędkości, a jak tracisz energię, to wiadoma sprawa, że się przewracasz.
Nudna gra? Serio? ja jeszcze wszystkich map nie przeszedłęm, i nie zrobiłem wszystkich questów. Po za tym to nie jest gra, którą przejdziesz i fajrant. W to można grać bez końca. Tak jak w życiu :)

hryniek

#52 ·

Gra jest fajna, niezbyt trudna, szczególnie jak gra się w jakiejś większej grupie. Nawet wczoraj sobie wszedłem, eleganckiego niedźwiadka upolowalem tak dla poćwiczenia i tyle. A ile potrafi być śmiechu podczas dłuższej rozgrywki.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

jamajka

#53 ·

Haha, a ile to emocji budzi, maaaatko, kolega płynie, przez ocean, bez jedzenia, kto jest blisko, życie ratować!
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

hryniek

#54 ·

taaa, albo jak płynąłem na wieś, zasnąłem przy -300 energii, a wiadomo nie wybudzi się zanim nooo... nie wzrośnie powyżej 0, a temu się chorować zachciewa i nikogo w pobliżu, żadnego dobrego serca. ;D, które swoją drogą i tak by nie mogło pomóc. :P
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

denis333

#55 ·

Ja miałem kiedyś sytuacje podczas pływania na wioskę, że było mi tak zimno, że energia nie wzrastała, a miałem mocne pragnienie, i troszkę chciało mi się jeść. Głupio wtedy wyszło, bo nie założyłem sobie kurtki XD

nuno69

#56 ·

Najgorzej jak orientację stracisz, jesteś na środku pustyni i nie masz żarrrrrrcia! Aua!
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

denis333

#57 ·

A ja jak kiedyś zalogowałem się do gry to pierwsze co ujrzałem to niedźwiedź który był prosto na mnie.

mojsior

#58 ·

siemanko.
Zaczołem sobie tak grać, tylko żarcia mi potrzeba już zjadam jakieś proteiny i resztki które gdzieś tam zbiorę, dwa razy dostałem rozstroju żołądka i obrzygałem pobliskie drzewo i trawnik.
Mam pytanie po pierwsze jak stworzyć wędkę, po drugie jak łowić bo nie pamiętam a rybki bto bym zjadł, po trzecie nie wiem jak zrobić poprawnie łuk, wyszło mi coś w rodzaju zdeformowanego łuku chyba strzały brakuje

daszekmdn

#59 ·

Wszystko masz na bsg.
Idź do pondu i ostryg nazbieraj.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mojsior

#60 ·

na czym co to jest bsg
Poprzednia 3 / 22 Next