pomysł na grę. Dla tych, którzy nie grali mogę powiedzieć, że mamy za zadanie przetrwać na dzikiej wyspie,
na której się znaleźlismy, musimy polować, rozpalać ogień itd. Trudno mi powiedzieć dużo, bo sama dopiero
zaczynam. I tu płynnie przechodzimydo drugiego powodu założenai wątku. Do ludzi, którzy w to grają mam
bardzo ważne pytanie. Jak... ja wiem,że to głupie, ale... jak otworzyć plecak? Serio. Jakoś nie mogę.
Mogę go wziąć, ale otworyć już niebarzo.