Forum

survive the wild - gra zamknięta

Archiwalne

1 / 22 Next

jamajka

#1 ·

Wpadłam na pomysł założenia tego wątku z dwóch powodów. Pierwszy jest taki,że uważam, że to bardzo dobry
pomysł na grę. Dla tych, którzy nie grali mogę powiedzieć, że mamy za zadanie przetrwać na dzikiej wyspie,
na której się znaleźlismy, musimy polować, rozpalać ogień itd. Trudno mi powiedzieć dużo, bo sama dopiero
zaczynam. I tu płynnie przechodzimydo drugiego powodu założenai wątku. Do ludzi, którzy w to grają mam
bardzo ważne pytanie. Jak... ja wiem,że to głupie, ale... jak otworzyć plecak? Serio. Jakoś nie mogę.
Mogę go wziąć, ale otworyć już niebarzo.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

daszekmdn

#2 ·

Ta gra jest dobra, a z wyspy można wybrać się m.in do miasta
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

misiek

#3 ·

Na jaki system?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

balteam

#4 ·

na windows na bank
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

jamajka

#5 ·

Proszę państwa, plecak! Uprasza się o odpowiedź na pytanie! xd
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

jamajka

#6 ·

OK, tego już się dowiedziałam. ALe niestety, pojawiają się problemy. Nie wie ktoś może, czemu jest error
przy logowaniu? Wam też się tak działo? Czy ja czegoś nie zapisuję, czy co? Jak wyłączę i wlączę komputer,
to on potem nie może wejść na moje konto.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

mojsior

#7 ·

witam.
Co do tej gry, to pomysł jest ciekawy, niestety gorzej jest z wykonaniem całości, bo gra jest momentami
nielogiczna i nieintuicyjna.
Mam tu na myśli robienie różnych rzeczy typu budowanie łódki, czy łowienie ryb.
Trzeba się długo zastanawiać co z czym połączyć i nim do tego dojdziemy to się zdążymy zirytować.
W takiej grze powinien być wprowadzony samouczek.
Co jest najgorsze, to fakt, że gracze mogą się bez żadnych skrupułów zabijać, a są tam trole, którzy
tylko tam po to wchodzą żeby robić zament.
Po za tym sam autor ma to gdzieś, czyli nie zwraca kompletnie uwagi na to co się dzieje na serwerze,
wszelkie uwagi nie są respektowane, autor nie odpowiada na prywatne maile, to znaczy odpowiada tym co
chce.
Dodatkowo wprowadził jakieś płatne funkcje.
Tak więc pomysł może i fajny, tylko niestety sam tupy się do tego tak zabrał no tak po trolowemu, a szkoda.

jamajka

#8 ·

Sporym problemem jest też to, o czym pisałam powyżej. Znam już parę osób, które mają ten problem, co
ja. Po porostu po ponownym uruchomieniu konto jest niedostępne. A to głupio tak zaczynać wszystko od
początku poraz kolejny i kolejny...
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

daszekmdn

#9 ·

@mojsior
Nie, widać że dawno nie grałeś, są admini i oni coś tam robią, gracze nie mogą się zabijać do czasu gdy
nie włączą PK.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

fantasma467

#10 ·

A ta gra ma polskie tłumaczenie?

daszekmdn

#11 ·

Robiłęm ale zaniechałem, kiedyś wrócę do tego, ostatnio z kimś sobie grałem i zamierzam grać dalej :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Celtic1002

#12 ·

Zagrałabym, ale gdyby miała polskie tłumaczenie. :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

daszekmdn

#13 ·

Jak ktoś chce, może dołączyć do grupy tłumaczeń :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#14 ·

1 likes
Samtupy.com bodajże
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#15 ·

OK, wszystcy chętni proszeni są o wysłanie e-maila na adres dash@nvps.pl W wolnej chwili odpowiem, na
poczte zaglądam prawie codziennie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#16 ·

jest tam nowa potwierdzam.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#17 ·

Co nowe?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

denis333

#18 ·

Kurcze. Swoją drogą znowu zapomniałem loginu z hasłem. Jednak jak wróci internet poważnie zabieram się
za tę grę. Mówię wam.

fantasma467

#19 ·

Czy ta gra jest już po polsku? Kiedyś próbowałam, ale nie mogłam sie połapać i zagłuszała mi gadacza.

daszekmdn

#20 ·

Nie jest, polecam przyciszyć grę w mikserze dźwięku.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
1 / 22 Next