Forum

Misty World: Chińskie MMORPG na ostro

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 28 / 34 Następna

longshoot

#541 ·

za graczy jest exp pierwsze słysze. A jak ktoś ci ne drodze stoi to poproś aby się przesunąć raczył a nie.

Paulinux

#542 ·

Nie no spoko, sprawdź, potestuj, tylko potem się nie dziw jak inni będą Ciebie testować xD
Happy hacking

zegarmistrz

#543 ·

No nie, wszystkiego się można spodziewać, ale nie dzbana tłukącego graczy, ja mówię nic przyjemnego, sprubowałem i nie zamierzam killować.

balteam

#544 ·

To jak komuś się chce, niech zaproponuje żeby pk działało tak, że każdy kto pk wpisze sobie, to w nim walczy, a reszta nietykalna, cico walczą w pk np. tracą ileś tam exp, a część z tego zgarnia przeciwnik.
Ktoś kto dołączy do pk to zrezygnować może np. po 24 godzinach gry.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djsenter

#545 ·

Moim zdaniem powinno być jeszcze inaczej, graczy do level 20 nie powinno się mieć możliwości zabijać, tak samo jak gracze poniżej levela dwudziestego nie powinni być w stanie kogokolwiek atakować.
Senter San

titomaton

#546 ·

przecież jak ludzie się chcą pozabijać to są areny i różne takie. Za graczy nie zbiera się xp, i lepiej nie zabijać nikogo kto należy do gangu

martinus

#547 ·

Dzięki @matius. Myślałem, że jeszcze szybciej można to uzyskać.
May the force be with you!

zegarmistrz

#548 ·

Oj tak, bo bardzo szybciutko wyklepią haha.

bobo22

#549 ·

@zegarmistrz twoja instrukcja do atakowania graczy nie dziala.
Naciskam V, targetuje, i prubóje atakować. Nawet naciskam B żeby zmienić nastawienie.
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

Zuza

#550 ·

chcesz być atakowany? To prosze bardzo. Podaj nick. Będziemy patrzeć na twoje morality
Boże, błogosław obsługę
klienta.

AXM04

#551 ·

2 likes
Poradnik jak być dzbanem lvl hard:
-klikaj "v" aż do momentu kiedy usłyszysz "all"/"enemies"
-klikaj "b" aż do momentu kiedy usłyszysz "all modes"
-wybierz gracza używając "k"/"l"/"o" i go zaatakuj
-gratulacje, teraz już jesteś dzbanem atakującym innych graczy
"Dies irae, dies illa,..."

matius

#552 ·

Chyba,że chce być black. Choć do tego typu zabawy są areny itp. Inaczej morality spada i potem wcale nie jest ciekawie.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Zuza

#553 ·

Poprawiłeś mi dzień :D
Boże, błogosław obsługę
klienta.

patras

#554 ·

1 likes
dzban 2k23 tylko dnie dziw się że dostaniesz skasowany na 1 hit kill

papierek

#555 ·

To wy jesteście dzbany xd skoro jest opcja atakowania graczy, to znaczy, że można to zrobić i jest to legalne. A z konsekwencjami niech mierzy sobie sie sam, nie musicie mu, czy każdemu, kto się chce bawić w pk uświadamiać, jakim złym jest człowiekiem xd. Gdyby chcieli tego zabronić, to by nie dali takiej możliwości poza areną. A konsekwencje może sobie sam przeczytać, są helpy do tego.
po co mi sygnatura?

Zuza

#556 ·

Hmm, to dlaczego na chińskim banowali za to?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

papierek

#557 ·

Nie mam pojęcia, ale tu nikt nie pisał, że to nie jest legalne. To problem twórców gry, że zakodowali możliwość killowania graczy, a nie graczy, że robią coś, co jest zakodowane. Poza tym, mogło być tak, że banowali, bo się biło graczy o słabym poziomie, dużo niższym od naszego etc. Setki innych wyjaśnień. Może jak się wiecznie bije jednego gracza, to też jest ban? Nie wiem.
po co mi sygnatura?

balteam

#558 ·

Może po prostu być jak na arce, jak ktoś w kółko klepie nowicjuszy to są bany, jeśli pozwalająklepać ludzi,a tak z dupy się blokuje graczy, to dopiero są oni dzbanami :D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

AXM04

#559 ·

Dla mnie to niech się klepią, mi tam za jedno, a nawet mogę spuścić komuś wpier**l jak bardzo chce, ale niech to będzie gracz na moim poziomie. Nie jak sam osobiście miałem, że pszyszedł cwaniak na ok.25 lvl i mnie zabił jak ja miałem 15. Inny startował 4 lvl'e wyższy też w łeb dostał.
"Dies irae, dies illa,..."

balteam

#560 ·

No to niech gra robi blokady, jak masz gdzieś full pk, bez ograniczenia levelów, to nie dziw się, że ludzie będą to wykorzystywać.
To tak jak masz dysbalans w niektórych profesjach i byś narzekał, że ktoś gra koksem i powinien bana za to dostać, takie rzeczy powinni ogarniać twórcy gry.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Poprzednia 28 / 34 Następna