Nie, nie trzeba, bo te klawisze mają zasięg dwudziestu yardów.
generalnie klawisz v twoim przyjacielemm ustawiasz sobie ż=enemies jeśli chcesz widzieć wrohów i tylko ich, po zabiciu jakiegoś przeciwnika naciskasz klawisz odpowiedzialny za umiejętność zbierania krwi, mięcha czy co tam masz wyuczone.
jak więcej się tego pozabiłało za jednym razem to można filrt przełączyć na all i wtedy widać ciała, które wymagają rozbiórki.
Co do exploracji i i nawigowania no to na szczęście sporo budynków posiadają dźwięki więc idąc możemy się zorientować co gdzie jest, a jedynie wciskająć shift i klawisze nawigacyjne możemy sobie zbadać co gdzie jest, co sprawdza się nie najgorzej.
Poza tym kiedy łazimy, to słyszymy informacje o zakrętach, więc śmię twierdzić, że to najlepiej zrobiona chińska gra pod kontem nawigacji.
Giera jest 2d więc łatwo idzie sobie wyobrazić pewne rzecz, więc z exploracją problemu nie będzie żadnego.
y
jak więcej się tego pozabiłało za jednym razem to można filrt przełączyć na all i wtedy widać ciała, które wymagają rozbiórki.
Co do exploracji i i nawigowania no to na szczęście sporo budynków posiadają dźwięki więc idąc możemy się zorientować co gdzie jest, a jedynie wciskająć shift i klawisze nawigacyjne możemy sobie zbadać co gdzie jest, co sprawdza się nie najgorzej.
Poza tym kiedy łazimy, to słyszymy informacje o zakrętach, więc śmię twierdzić, że to najlepiej zrobiona chińska gra pod kontem nawigacji.
Giera jest 2d więc łatwo idzie sobie wyobrazić pewne rzecz, więc z exploracją problemu nie będzie żadnego.
y
Dobra, a czy jest potem tak, że mam np. 2 umiejętności na 5 lv i muszę wybrać, której się uczę?
Z leczeniem postaci jak rozumiem, jest tylko tak, że miksturami ewentualnie czarem, a sama się nie leczy?
Z leczeniem postaci jak rozumiem, jest tylko tak, że miksturami ewentualnie czarem, a sama się nie leczy?
1. przynajmniej ja czegoś takiego nie zauważyłem.
2. tak. Sama z siebie postać, hp się nie regeneruje.
2. tak. Sama z siebie postać, hp się nie regeneruje.
A poco! nie opłaca się!
Jak by np. mi na drodzę stanęli, i chciał bym się ich pozbyć, albo nawet dla podexpienia.
Literą b zmieniasz tryby.
yy, skoro jest to dozwolone, to w czym problem? Zwłaszcza, że ktoś taki dostaje flagę jak rozumiem i go reszta klepie, wgl jak padnie ktoś w pk, to traci graty?
Tylko jak jest czarny czyli jak duzo graczy juz zabil. Bobster, B nacisnij tylko pamietaj e do mnie bardzo wszytko dociera, a ja nie lubie jak ktos klika nowych graczy. Uwaaj kogo bijesz :P
Wiecie może czy jest jakiś jeszcze inny sposób na uzyskanie białej flagi w misty world?