Forum

Misty World: Chińskie MMORPG na ostro

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 29 / 34 Następna

nuno69

#561 ·

Nie banowali za to na chinskim. CO ty gadasz??? :D
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Zuza

#562 ·

Wybacz. W takim razie 2 moje wpisy do usunięcia
Boże, błogosław obsługę
klienta.

martinus

#563 ·

Ja tam nie wiem gdzie banowali ale to że bany za to leciały też potwierdzę. To by dopiero było jak by ktoś na pierwszym poziomie co gre dopiero zaczął, a tu idzie ktoś o 20 albo i więcej poziomów ma od niego i go na hita zdejmuje. To za coś takiego powinni banować też. Ja tam nie zamierzam się bawić w player killing, żadna to dla mnie satysfakcja
May the force be with you!

balteam

#564 ·

No to co za problem napisać w kodzie, że gracze do 10 lv są nietykalni, a później możesz zabijać maks o 10 lv słabszego gracza?
Jeśli to taki problem w tej grze, to po prostu warto do twórców pisać.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

nuno69

#565 ·

Do 10 LVL nie wychodzisz z safezone
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

zywek

#566 ·

Edytowano
Ja tam się w ogóle zastanawiam jak zacząć w to grać :D

AXM04

#567 ·

Najpierw to trzeba by było pobrać grę i odpalić mw.exe.
Potem przeczytać readme. xd
-- (zywek):
Ja tam się w ogóle zastanawiam jak zacząć w to grać :D

--
"Dies irae, dies illa,..."

mojsior

#568 ·

nie trzeba czytać readme, wystarczy przejść tutorial.
Ja nigdy nie czytam readme jak nie muszę

AXM04

#569 ·

W MW raczej musisz, jeżeli społeczność nie jest skora do pomocy, a jak ograniczysz się tylko do tutorialu, w pewnym momencie i tak będziesz zmuszony sięgnąć do "game guide". Więc im szybciej tym dla ciebie lepiej.
-- (mojsior):
nie trzeba czytać readme, wystarczy przejść tutorial.
Ja nigdy nie czytam readme jak nie muszę

--
"Dies irae, dies illa,..."

Zuza

#570 ·

Ej, zauważyłam dziwne zachowanie gry. Jak gram orkiem, to gra mnie cofa czasami jak ide. Z łowcą nie mam takich problemów, mimo, że mam podobny ping
Boże, błogosław obsługę
klienta.

AXM04

#571 ·

Lagi, też tak czasem mam. Nwm czy od servera czy wtedy jak mi net szfankuje, ale jest.
-- (Zuza):
Ej, zauważyłam dziwne zachowanie gry. Jak gram orkiem, to gra mnie cofa czasami jak ide. Z łowcą nie mam takich problemów, mimo, że mam podobny ping

--
"Dies irae, dies illa,..."

Zuza

#572 ·

ale to chyba po restarcie zauważyłam.
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pates

#573 ·

Tak to jest jak zadrzesz z niewłaściwą osobą! :D
A ja jestem jako Suratomiel, zapraszam.
-- (Snajper22):
Mnie też jakiś gracz zabił i nie robiłam z tego jakiejś Dramy, oczywiście bez urazy dla nikogo. Powiedziałam znajomym i oni gracza tego znaleźli i kropneli.

--
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

papierek

#574 ·

1 likes
Jakiś asasyn na lv 25 ubił mnie. Był jakiś strasznie wykokszony czymś mi zjadał po 1600, 2000 hp za cios. Do tego jakiś skill, którym szybko się do mnie zbliżył, pokonał nim z 15 jardów. Szkoda, że nie pamiętam jego nicku. W każdym razie wróciłem tam i rozjebałem go z dystansu wykorzystując fakt, że spierdalał też przed kilkoma mobami. A strzały spowalniające zrobiły swoje.
po co mi sygnatura?

Zuza

#575 ·

Edytowano
Jestem teraz pod swoim stałym ulubionym nickiem :D @Pates: jakie ID?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

mojsior

#576 ·

1 likes
niestety, z tej gry wychodzi pazur w postaci pieniędzy, bardzo łatwo idzie poznać kto bóli a kto nie, moim zdaniem kiedy za diamenty można kupić rzeczy, za które da się ulepszać to jest to pay to win, a niestety wiele darmowych gier rpg moo z tym się mierzy, dlatego wolę wowa, który chociaż posiada abonament to jest sprawiedliwy, bo każdy gracz jest na równych zasadach.
Mam nadzieję, że twórcy coś z tym zrobią, bo kretynów pokroju songo zrobi się od zajebaniaa, bo każdy kretyn wystarczy, że zainwestuje raz w runy protekcyjne mając sobie taki 30 level, odwali refining ekwipunku do poziomu 12 a potem tylko, se przeniesie staty za pomocą smeltingu.
Kocham tą grę, ale pewne systemy wkruwiają mnie, na przykład system ulepszania ekwipunku, jak o nim pomyślę to mi ciśnienie podskakuje, a dodajmy do tego, jak sobie tenże proces można ułatwić i przyśpieszyć za diamenty, tak to być nie może.

martinus

#577 ·

Racja @mojsior. Bo nie każdy to konto diamentowe może mieć. Szkoda że te teleportujące butterflies też są za diamenty.
May the force be with you!

djsenter

#578 ·

Szkoda, myślałem, że ta gra akurat taka nie będzie.
Senter San

mojsior

#579 ·

to zależy od graczy, dobrze, że pvp są sprawiedliwe przynajmniej

Zuza

#580 ·

W sensie?
Boże, błogosław obsługę
klienta.
Poprzednia 29 / 34 Następna