Jest to gra podobna do swampa, chodzimy i walczymy z zombiakami, dodawane będą chyba różne misje, możemy walczyć z innymi graczami o flagę.
Jak ktoś testował niech da znać jak wrażenia.
A no i też oczywiście da się grać myszką.
https://tunmi13.dev/projects/rotu.zip