Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

1 / 10 Następna

balteam

#1 ·

Zapraszam do gry, nie testowałem jeszcze w praktyce, ale autor naprawił pingi, u mnie wahają się od 110 do 230, a wcześniej były po 3000.
Jest to gra podobna do swampa, chodzimy i walczymy z zombiakami, dodawane będą chyba różne misje, możemy walczyć z innymi graczami o flagę.
Jak ktoś testował niech da znać jak wrażenia.
A no i też oczywiście da się grać myszką.
https://tunmi13.dev/projects/rotu.zip
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#2 ·

Chodzimy strzałkami,, a gramy myszką czyli prawy przycisk chodzi do przodu, wciśnięcie kulki przeladowuje broń, a lewy przycisk strzela, jest to trochę niewygodne.
Jak gra sięrozwinie to myślę, że będzie można pograć, teraz jest dosyć monotonna. No, ale czasami sporo ludzi jak na start gra, rekord to 17, chyba, że jużgo poprawili.
Testować i pisać wrażenia! :D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#3 ·

1 likes
Gdybyś czytał Readme, to byś wiedział, że klawiaturą np controlem też można strzelać...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#4 ·

Nie o to mi chodzi, gram tylko myszką jeśli chodzi o strzelanie i pod tym kątem jest to niewygodne. Wsadem się cofałem a myszką strzelałem i szedłem do przodu, a na pewno się obracałem.
Teraz żeby się cofnąć muszę wciskać strzałkęw dół.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

strowbery

#5 ·

ja uwielbiam grać klawą i gra jest naprawdę suuuper
<3 :* <3

djsenter

#6 ·

Edytowano
Ano przetestuję z nudów :D
Senter San

strowbery

#7 ·

fajneeee ale czasem jest meeeega niebezpiecznie
<3 :* <3

general39

#8 ·

zdobyłem amunicje do pistoletu i niemoge strzelać kontrolem

general39

#9 ·

bardzo przepraszam włonczyłem translatora i powiedziało mi rze jestem w strefie

balteam

#10 ·

Jak było 20 ludzito miałem pingi od 150 do 450, średnio z 250, jak mniej to spoko, bo od 100 do 250.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

general39

#11 ·

mam mały problem mam translatora i wcześniej mi tłumaczył nazwe gry i tak dalej teraz gada tylko po angielsku

djsenter

#12 ·

a to już kfestia tłumacza niestety
Senter San

general39

#13 ·

i jeszcze jedna sprawa jaki jest mniej wiencej dzwienk jak zdobywa sie bronie i amunicje?

general39

#14 ·

napczondku mi tłumaczyło muwił zemsta umarłych

djsenter

#15 ·

no to jest nazwa gry
Senter San

general39

#16 ·

a mi pokazywało zemsta umarłych czas mi sie kończy morzecie mi powiedzieć jakie są dzwienki broni kture sie zdobywa?

balteam

#17 ·

Jak ci mogę powiedzieć pisząc dźwięk? :D
Chyba nie zdobywasz tam, musisz kupić, ale czytnij readme, bo pewien nie jestem.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

strowbery

#18 ·

to się kupuje w market place czy coś tam
<3 :* <3

strowbery

#19 ·

supermarket poprawiam się
<3 :* <3

balteam

#20 ·

Fajny item jest tam, który warto kupić umożliwia kupowanie w dowolnym miejscu na mapie rzeczy. Jak wam zbraknie apteczek i amunicji to potem z save zoona nie dojdziecie tam sami, także polecam.
Pukico nudna gra, te zombiaki słabo słychać, trudo je znaleźć, za mało dynamiczne to, a misja ctf nie działała przynajmniej w wersji 3.11
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
1 / 10 Następna