Forum

Jakie teleturnieje z telewizji lubicie?

Film, telewizja i wszystko, co niepasuje do innych forów

1 / 6 Next

markus1234

#1 ·

Witam. W tym wątku porozmawiamy o teleturniejach z telewizji. Jakie teleturnieje lubicie? Ja lubię milionerów, familiadę. Nie lubię koła fortuny, big music quiz i jaka to melodia. Pozdrawiam.

misiek

#2 ·

Kiedyś to mi najbardziej pasowała Awantura o kasę, Milionerzy i 1 z 10. Teraz nie mam czasu na takie rzeczy, ale czasem obejrzę powtórki awantury, 1 z 10 też czasem się obejrzy, a Milionerzy już średnio mi się podobają, ale czasem też luknę. Aha- za dzieciaka bardzo lubiłem Idź na całość, ale kto to pamięta? Melodii nigdy nie lubiłem, a do Familiady nic nie mam, ale nie oglądam. A to czego szczegulnie nienawidziłem to Najsłabsze ogniwo i jego mega bezczelna i hamska prowadząca.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

jamajka

#3 ·

Ja lubię 1 z 10, a z tych muzycznych, śmiejcie się, jak chcecie, ale kiedyś był taki teleturniej "śpiewające fortepiany". Zawsze mnie bawią te ich skojarzenia.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

denis333

#4 ·

Taaak! To było dobre. A zwłaszcza zapadła mi w pamięć ta mucząca krowa ;)

daszekmdn

#5 ·

1 likes
1 z 10 ale przeróbki wolę od orginału :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

annabeth

#6 ·

kiedys lubiłąm milionerów, teraz już mi się średnio podobają. JEszcze lubiłam awanturę o kasę, jaka to melodia i teraz leci taki podobny do awantury o kasę, nie pamietam teraz jak się nzywa. Polega na tym, ze gracze maja chyba tam 1000000 złotych, pytania z konkretnych dziedzin i muszą obstawiać ile by dali za daną odpowiedź. Jeśli obstawia dobrze to kasa wraca do nich, jeśli źle to tracą tyle ile obstawili na tą złą odpowiedź. Bijcie zabijcie, nie pamiętam jak to się zwie.
May the force be with you.

markus1234

#7 ·

1 likes
Chodzi o Postaw na milion?

misiek

#8 ·

A, na którym kanale leci? I, o której godzinie? Kto prowadzi?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Puszkin

#9 ·

Postaw na milion to zdaje się TvP 2 i jest to emitowane w Soboty przed 19 jakoś. Teleturnieje, które lubię i fajnie gdyby powróciły to zdecydowanie, Awantura o kasę, życiowa szansa, Daję Słowo i oczywiscie wspomniane przez Łysego Idź na całość, a i jeszcze z nowych Joker.

misiek

#10 ·

W Życiowej szansie była bardzo przyjemna muzyczka w tle i taka relaksacyjna.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Puszkin

#11 ·

Noo też lubiłem tę muzyczkę.

annabeth

#12 ·

Ooo dokładnie chodziło mi o postaw na milion, dzięki. NO i o idź na całość zapomniałam i wieelka szkoda ze tego juz nie ma. I jeszcze był taki jeden fajny teleturniej wa bank
May the force be with you.

denis333

#13 ·

Eee. Mi to jakoś średnio się podoba. W awanturze o kasę jednak ten klimat był lepszy. Tam potrafili przyprowadzić jakiegoś gościa od bębnów tylko po o, żeby w jednym z odcinków zagrał na takim w ramach jakiegoś pytania :)

Puszkin

#14 ·

Ooo tak Va Bank zdaje się, że też na TvP 2, ze starych jeszcze, choć to też wróciło, albo miało wrócić fajna była Wielka Gra.

misiek

#15 ·

Albo jak przyprowadzali psy, świnie i coś jeszcze hehe.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Puszkin

#16 ·

Jeszcze było chyba coś takiego jak Rozbij Bank, coś mi się kojarzy.

djsenter

#17 ·

1 z dziesieęciu i familiada, to moje ulubione
Senter San

misiek

#18 ·

Grzesiek- tak było coś takiego, ale za Chiny lódowe nie pamiętam tego. Jeszcze dobra była Ruska ruletka.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

denis333

#19 ·

Oo tak. Zwłaszcza, jak to talar prowadził.

misiek

#20 ·

Dokładnie. Heniu był spoko.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
1 / 6 Next