Forum
Jakie teleturnieje z telewizji lubicie?
Noo z Talarem było tak mrocznie.
Lubię "Milionerów" i "Jokera", a z tych co były to "Awantura o kasę" i "Wielka gra". Jeszcze lubiłam teleturniej dla dzieci "Dzieciaki z klasą".
Z muzycznych też oglądałam "Śpiewające fortepiany".
Z muzycznych też oglądałam "Śpiewające fortepiany".
Śpiewające fortepiany i dzieciaki z klasą też pamiętam. Zresztą, zarówno jeden jak i drugi oglądałem.
Oczywiście, tam Justyna Steczkowska zaistniała z piosenką Maanam'u Buenos Aires
Szansa na sukces, toć to piękne było! Słynne szansa, szansa, szansa, szansa na sukces.
Witajcie. Ja bardzo rzadko oglądam co kolwiek. Ale jeśli już. To staram się wyszukiwać wmiare mądre teleturnieje. Lubię jeden z dziesięciu, familiada też może być. Postaw na milion, jak dla mnie jest średnie. Co do śpiewających fortepianów. Są one emitowane w TVP rozrywka. Oczywiście stare odcinki, żeby nie było, że powróciły. :D. A ja je z chęcią oglądam
siema.
Jaza dzieciaka oglądałam 1 z 10, i chyba awanturę o kasę.
A teraz napolsacie emitują program pod tytóem umów się ze mną Take me out i też to oglądam.
Jaza dzieciaka oglądałam 1 z 10, i chyba awanturę o kasę.
A teraz napolsacie emitują program pod tytóem umów się ze mną Take me out i też to oglądam.
OK sorki
Ja lubie 1 z 10, Familiadę. i jeszcze Jaka to melodia. Kiedyś był taki teleturniej Gra tak, tak on po prostu tak się nazywał. Jeszcze lubiłem Krzyżuwke szczęścia.
Ja lubie jakak to melodia milionerzy i jeden z dziesieęciu. A teleturniejami na jakie się zerknie od czasu do czasu to Familiada, mam talent, mast bee the music/