Witam. W tym wątku porozmawiamy o teleturniejach z telewizji. Jakie teleturnieje lubicie? Ja lubię milionerów, familiadę. Nie lubię koła fortuny, big music quiz i jaka to melodia. Pozdrawiam.
Kiedyś to mi najbardziej pasowała Awantura o kasę, Milionerzy i 1 z 10. Teraz nie mam czasu na takie rzeczy, ale czasem obejrzę powtórki awantury, 1 z 10 też czasem się obejrzy, a Milionerzy już średnio mi się podobają, ale czasem też luknę. Aha- za dzieciaka bardzo lubiłem Idź na całość, ale kto to pamięta? Melodii nigdy nie lubiłem, a do Familiady nic nie mam, ale nie oglądam. A to czego szczegulnie nienawidziłem to Najsłabsze ogniwo i jego mega bezczelna i hamska prowadząca.
Ja lubię 1 z 10, a z tych muzycznych, śmiejcie się, jak chcecie, ale kiedyś był taki teleturniej "śpiewające fortepiany". Zawsze mnie bawią te ich skojarzenia.
kiedys lubiłąm milionerów, teraz już mi się średnio podobają. JEszcze lubiłam awanturę o kasę, jaka to melodia i teraz leci taki podobny do awantury o kasę, nie pamietam teraz jak się nzywa. Polega na tym, ze gracze maja chyba tam 1000000 złotych, pytania z konkretnych dziedzin i muszą obstawiać ile by dali za daną odpowiedź. Jeśli obstawia dobrze to kasa wraca do nich, jeśli źle to tracą tyle ile obstawili na tą złą odpowiedź. Bijcie zabijcie, nie pamiętam jak to się zwie.
Postaw na milion to zdaje się TvP 2 i jest to emitowane w Soboty przed 19 jakoś. Teleturnieje, które lubię i fajnie gdyby powróciły to zdecydowanie, Awantura o kasę, życiowa szansa, Daję Słowo i oczywiscie wspomniane przez Łysego Idź na całość, a i jeszcze z nowych Joker.
Ooo dokładnie chodziło mi o postaw na milion, dzięki. NO i o idź na całość zapomniałam i wieelka szkoda ze tego juz nie ma. I jeszcze był taki jeden fajny teleturniej wa bank
Eee. Mi to jakoś średnio się podoba. W awanturze o kasę jednak ten klimat był lepszy. Tam potrafili przyprowadzić jakiegoś gościa od bębnów tylko po o, żeby w jednym z odcinków zagrał na takim w ramach jakiegoś pytania :)