1 / 2
Next
3 likes
Czasem wzmiankę chcemy wysłać do konkretnej grupy odbiorców, kilku ludzi. Dobrym pomysłem, zamiast wysyłać do każdego w kolejności była by opcja zaznaczenia kilku osób.
1 likes
Ooo. dobre! Ale to raczej ficzerek na lepsze czasy, kiedy podstawowe problemy zostaną poprawione :)
1 likes
Pytanie tylko czy jest to możliwe jakiś przycisk oznacz czy coś?
W każdym razie jestem na tak, oczywiście po poprawkach stabilności etc..
W każdym razie jestem na tak, oczywiście po poprawkach stabilności etc..
1 likes
Jest to bardzo proste do wykonania, zmiana kontrolki i zamiast zmiennej użycie tablicy.
jestem za! :)
jestem za! :)
Musimy się zdecydować. Przy obecnym układzie listy użytkowników wzmianek realizacja nie stanowi problemu. Ale użytkownicy domagają się, słusznie, opcji wzmiankowania dowolnej osoby na Eltenie.
Tylko wtedy nie ma sposobu stworzenia listy wszystkich użytkowników. Tworzymy pole tekstowe, jak w wiadomościach, z możliwością rozwinięcia listy kontaktów strzałką góra/dół.
I pojawia się problem techniczny. Można zrobić listę, do której dodajemy elementy:
Lista użytkowników, dodaj w menu kontekstowym i tak wpisywać osoby do wzmianki. Ale to z kolei sprawi, że proces zwolni, zwłaszcza gdy wzmiankujemy tylko jedną osobę i chcemy to zrobić szybko.
Tylko wtedy nie ma sposobu stworzenia listy wszystkich użytkowników. Tworzymy pole tekstowe, jak w wiadomościach, z możliwością rozwinięcia listy kontaktów strzałką góra/dół.
I pojawia się problem techniczny. Można zrobić listę, do której dodajemy elementy:
Lista użytkowników, dodaj w menu kontekstowym i tak wpisywać osoby do wzmianki. Ale to z kolei sprawi, że proces zwolni, zwłaszcza gdy wzmiankujemy tylko jedną osobę i chcemy to zrobić szybko.
Wiem, że to pytanie z gatunku tabu, ale jak rozwiązane to było na Klango? Bo tam funkcjonowało jakoś i jedno i drugie.
Nie było; były natomiast wiadomości, które pozwalały rozwijać listy kontaktów i historii, jednocześnie pozwalając na wysyłanie ich do kilku na raz userów.
Nie dam głowy, ale jestem prawie pewien, że na Klango nie dało się wysyłać wiadomości do kilku osób. Mogę się mylić.
dało sie, wystarczyło wpisać na przykład, paru adresatów, lub dać strzałke w duł, w wchodziło sie wkontakty, i chyba dawało sie enter, i sie pisało.
1 likes
Inaczej chyba nie wymyślimy, na górze pol do wpisania jakiegokolwiek użytkownika, a niżej lista naszych kontaktów.
1 likes
Ale z kolei taki interfejs jest dość nieintuicyjny i wiele osób nie zrozumie, o co chodzi.
1 likes
Ale można było by dodać jakąś krótką podpowiedz przy takim polu.
-- (monstricek):
Ale można było by dodać jakąś krótką podpowiedz przy takim polu.
--
I to jest rozwiązanie!
1 / 2
Next