bratczyk96 #21 · 2020-12-08 20:50 Ja też jestem za tym pomysłem, a nawet fajnie byłoby to możliwe również przy wiadomościach.Pozdrawiam
Julitka #22 · 2023-07-10 11:46 Edited Za realizację dziękujemy użytkownikowi Nuno69 i tym samym wątek archiwizujemy. Dziękujemy za czujność @daszekmdm.
Zuzler #26 · 2023-07-10 14:43 Eeech, żeby tak jeszcze szło wyćpić sru ze łindoł tych, których bynajmniej na tej liście mieć nie chcę...
lwica #27 · 2023-07-28 14:30 2 likes Fajnie by było, gdyby tak samo to działało ze wzmiankami na blogach. ;)