Forum

[zrealizowana] Zaznaczanie kilku użytkowników przy wysyłaniu wzmianki.

Archiwum propozycji

Poprzednia 2 / 2

bratczyk96

#21 ·

Ja też jestem za tym pomysłem, a nawet fajnie byłoby to możliwe również przy wiadomościach.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

Julitka

#22 ·

Edytowano
Za realizację dziękujemy użytkownikowi Nuno69 i tym samym wątek archiwizujemy. Dziękujemy za czujność @daszekmdm.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#23 ·

A czy można wysyłac je do ludzi, których nie ma się w kontaktach?

zywek

#25 ·

Znaczy na pewno nie do tych, co Cię nie mają w kontaktach.

Zuzler

#26 ·

Eeech, żeby tak jeszcze szło wyćpić sru ze łindoł tych, których bynajmniej na tej liście mieć nie chcę...

lwica

#27 ·

2 likes
Fajnie by było, gdyby tak samo to działało ze wzmiankami na blogach. ;)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.
Poprzednia 2 / 2