Kwestia doboru słów. Jak ktoś mi powie, że jestem taki pozytywny pomimo niepełnosprawności to jest miłe. Jak ktoś mi powie, że jestem niewidomy i jestem taki normalny to zwykle bardzo źle odbierany przez większość skrót myślowy, który ma oznaczać to samo, ale też pewnie nie zawsze.
Poprzednia
17 / 17
Osoby widzące reagują na Mnie normalnie, bardzo pozytywnie.
Co do drugiego tematu, byłam na niejednej wycieczce, na niejednym wyjeździe, i nie byłam jednyną osobą niewidomą co więcej prawie zawsze było nas kilkanaście, kilkadziesiąt, także niby dlaczego za jedną osobę niewidomą nie można wziąć odpowiedzialności , skoro można bez problemów za kilkadziesiąt?
Bywałam również na wyjazdach jako jedyna osoba niewidoma, irównież nie było żadnych problemów.
Poprzednia
17 / 17