Miałem długą przerwe, ale powróciłem do Shadow rine.
Wróciłęm do świątyni, ogarnąłem miecz, zabiłem bossa, no i ogólnie teraz jestem przed wulkanem.
I tu pojawia się jakiś dziwny element, czy raczej jego druga część.
Jakiś typ skakania, chodzenia przy przepaści, nawet niewiem co to jest bo JGT dobrze tego nietłumaczy.
Ogólnie nierozumiem co i jak mam zrobić, a bardzo bym chciał kontynuować rozgrywke.
Aaa, i prosił bym o wyjaśnienie jak mogę interaktować z przedmiotami w inwentarzu, bo chyba sie nieda.