Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
1 likes
Jakiś czas temu odszedł użytkownik Eltena Marcin 007. Niedawno miał by urodziny. Jego śmierć była dla mnie dużym i niemiłym zaskoczeniem. Spoczywaj w pokoju, mam nadzieję, że spotkasz się z moim tatą i byłym chłopakiem i popatrzycie na mnie czasem z góry, jeśli niebo istnieje, zobaczycie jak tamm mi się wiedzie. Będzie mi brakowało Twojego poczucia humoru Marcinku, naszych rozmów o książkach i wojennych dziewczynach i żałuję bardzo, żeśmy nie zdążyli się spotkać na żywo. Mam nadzieję, że spotkamy się tam po drugiej stronie, jak przyjdzie czas też na mnie. Zawsze będziesz żyć w mojej pamięci.
Witajcie,
Nigdzie nie widziałem tej informacji więc przekazuję. W mijającym tygodniu odeszła nagle eltenowiczka Magda Sz, posługująca się tutaj pseudonimem Magdalina25. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 16 listopada o godz. 13:00 na cmentarzu parafialnym w Łomnicy. W przygotowaniu wspólny wieniec od osób, które ją znały. Szczegóły Prv.
Nigdzie nie widziałem tej informacji więc przekazuję. W mijającym tygodniu odeszła nagle eltenowiczka Magda Sz, posługująca się tutaj pseudonimem Magdalina25. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 16 listopada o godz. 13:00 na cmentarzu parafialnym w Łomnicy. W przygotowaniu wspólny wieniec od osób, które ją znały. Szczegóły Prv.
Dobrze, że ktoś potwierdził bo też miałem zamiar opublikować wpis ale nie miałem wystarczającego potwierdzenia wiadomości.: Kojarzyłem, pamiętałem, dziwnie to słyszeć
Coś dużo młodych ostatnio umiera. Mam nadzieję, że to nie najpopularniejsza ostatnio choroba.
Dopiero teraz dowiedziałam się, że w takim razie i ją mogłabym zaliczyć do listy eltenowiczów spotkanych na żywo. :( Masakra...
Pisaliście przedtem o Józefie Lewandowskim. Czy on mieszkał we Włoszczowej i zajmował się między innymi wikliniarstwem? Jeśli tak, to go znam. Widywaliśmy się nie raz na różnego rodzaju projektach typu "kuźnia". To było jeszcze w czasie gdy mieszkałam w kieleckim dpesie, zanim wyszłam za mąż.
Tak, Józek brał udział w Kuźni. Udzielał się w projektach organizowanych przez DeFakto. pisał recenzje do filmów Często brał udział w różnych szkoleniach. To był przesympatyczny starszy Pan, emerytowany nauczyciel fizyki. wspaniały Gawędziarz i baczny obserwator otaczającej rzeczywistości, którą potrafił przedstawić z dużym poczuciem humoru. To już rok, jak go nie ma.
-- r(iwkan):
Pisaliście przedtem o Józefie Lewandowskim. Czy on mieszkał we Włoszczowej i zajmował się między innymi wikliniarstwem? Jeśli tak, to go znam. Widywaliśmy się nie raz na różnego rodzaju projektach typu "kuźnia". To było jeszcze w czasie gdy mieszkałam w kieleckim dpesie, zanim wyszłam za mąż.
--
-- r(iwkan):
Pisaliście przedtem o Józefie Lewandowskim. Czy on mieszkał we Włoszczowej i zajmował się między innymi wikliniarstwem? Jeśli tak, to go znam. Widywaliśmy się nie raz na różnego rodzaju projektach typu "kuźnia". To było jeszcze w czasie gdy mieszkałam w kieleckim dpesie, zanim wyszłam za mąż.
--
1 likes
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
w zeszłym tygodniu zmarła absolwentka Lasek Barbara Zdybel. Mieszkała w Żułowie w DPS. Odeszła w wieku 42 lat. Była absolwentką szkoły świętego Maksymiliana. Odszedł też Bartosz Łukaszewicz w wieku 24 lat.
UUUUUU, smutno mi się zrobiło.
odpłynąłw najdalszy rejs.
-- (Postukujacy):
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
--
odpłynąłw najdalszy rejs.
-- (Postukujacy):
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
--
1 likes
Znałam, pływałam z nim, wspaniały był!
Nazywał mnie recydywą, bo siedziałam zawsze do świtu przy kartach.
Bardzo szkoda takiego człowieka
-- (Postukujacy):
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
--
Nazywał mnie recydywą, bo siedziałam zawsze do świtu przy kartach.
Bardzo szkoda takiego człowieka
-- (Postukujacy):
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
--
Z przykrością informuję, że nie żyje Aneta Mosiołek, tu znana jako Anetta. Zmarła w marcu, ale dowiedziałam się o tym dzisiaj. Wiele osób zapewne ją znało. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.