Forum

z żałobnej karty

Ogłoszenia społeczności

1 / 6 Next

zegarmistrz

#1 ·

Witam was bardzo smutno,
W niedzielę 10 maja zmarła nasza ukochana pani dyrektor Maria Tomaszewska.
Odeszła po ciężkiej chorobie, paniętajcie o pani dyrektor i o całej jej rodzinie.

majkmik1981

#2 ·

Edited
To ja dołożę jeszcze smutną cegiełkę, że w piątek 8 maja 2020 odszedł do lepszego świata Nieodżałowany Pan Dyrektor, wychowawca, Pedagog Edmund Oses.

Cześć I chwała Jego Pamięci od wychowanków siódmej grupy 1992r!

Zuzler

#3 ·

Edited
To ja może jeszcze jedną cegiełkę dołożę, ci co byli w Owińskach dawno temu zapewne skojarzą: na początku maja zmarł też były nauczyciel, pan Zielazek.

Paulinux

#4 ·

Umarł Mariusz Gładyszewski, absolwent Lasek.
Happy hacking

zegarmistrz

#5 ·

Niech spoczywają w pokoju!
Pani dyrektor była dla mnie jak mama.

daszekmdn

#6 ·

Niestety ostatnio coś dużo tych odejść. To jest chyba jakiś czarny rok, bo wciąż się słyszy o tym, że ktoś ze środowiska umarł.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pawlink

#7 ·

O jej, kojarzę Mariusza z internatu, tzn. dobrze Go nie znałem, bo był
parę ładnych lat starszy, a ja byłem wtedy jeszcze takim dorastającym dzieciakiem, ale pamiętam, że raz nawet chciał mi wlać jak go omyłkowo zaatakowałem w odpowiedzi na zaatakowanie mnie przez kogoś innego (taka głupia komedia pomyłek). No cóż... Niech spoczywa w pokoju!

--Cytat (Paulinux):
Umarł Mariusz Gładyszewski, absolwent Lasek.

--Koniec cytatu

Paulinux

#8 ·

Odeszli dwaj laskowscy absolwenci, Grzegorz Powałka i Piotr Jankowski. Naprawdę zaczynam się niepokoić. Niech spoczywają w pokoju
Happy hacking

majkmik1981

#9 ·

27 sierpnia br.odeszła mimazg1. Ogromny smutek spowija moje i innych przyjaciół koleżanki serca i myśli. Spoczywaj w pokoju gwiazdko na "naszym" niebie.

dariusz.1991

#10 ·

Składam najszczersze kondolencje. Nie znałem Jej dobrze, ale bardzo ją polubiłem.

Julitka

#11 ·

Bardzo mi przykro!
Wyobrażam sobie, co musi czuć Gstar!
Dariuszu, poznałeś koleżankę osobiście?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#13 ·

Ja też składam kondolencje. Nie znam dziewczyny, ale wydała mi się pomocna od ręki wysłała mi książkę.
Niech spoczywa w pokoju.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

fantasma467

#14 ·

Pamiętam pana Zielazka. Uczył mnie skrótów brajlowskich.

iwkan

#15 ·

To już druga osoba z eltena, która odeszła. Ja nie znałam mimask1, ale zawsze to smutne, gdy kogoś już zabraknie między nami.
Слава Україні! Sława Ukraini!

gadaczka

#16 ·

Niestety to już 3 osoba z Eltena.
Dziękuję użytkownikom portalu Elten Link za możliwość obserwowania środowiska niewidomych. Stanowiło to dla mnie etap wstępny do pracy z niewidomymi na żywo.

szarka

#17 ·

Odszedł Józef Lewandowski. Na Eltenie znany jako "Dylatacja Czasu". Będzie mi brakować wielogodzinnych rozmów telefonicznych z Tobą Józiu. Spoczywaj w Pokoju.

djsenter

#18 ·

Spoczywaj w pokoju, Juzefie, kim kolwiek byłeś.
Senter San

misiek

#19 ·

Wieczny odpoczynek racz mu dać panie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pawlink

#20 ·

Z przykrością zawiadamiam, że zmarł Pan JÓzef Mendruń - w ostatnich latach Prezes Fundacji Polskich Niewidomych i Słabowidzących "Trakt", a wcześniej wieloletni działacz na rzecz niewidomych m.in. w PZN i TPG. Na stronie PZN już się ukazała krótka informacja, ale ja podaję link do informacji na stronie Fundacji "Trakt", a także odnośnik do artykułu na stronie fundacji "Klucz", napisanego kilka lat temu, a przybliżającego życiorys i dokonania śp. Pana Józefa Mendrunia, którego miałem jeszcze zaszczyt osobiście poznać i dość niestety krótko, jak się okazało, z Nim współpracować.
Niech spoczywa w pokoju!
http://trakt.org.pl/category/aktualnosci/
http://www.klucz.org.pl/Laska/laska31.php
1 / 6 Next