Forum

z żałobnej karty

Ogłoszenia społeczności

Poprzednia 2 / 6 Next

misiek

#21 ·

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Agata.d

#22 ·

1 likes
Jakiś czas temu odszedł użytkownik Eltena Marcin 007. Niedawno miał by urodziny. Jego śmierć była dla mnie dużym i niemiłym zaskoczeniem. Spoczywaj w pokoju, mam nadzieję, że spotkasz się z moim tatą i byłym chłopakiem i popatrzycie na mnie czasem z góry, jeśli niebo istnieje, zobaczycie jak tamm mi się wiedzie. Będzie mi brakowało Twojego poczucia humoru Marcinku, naszych rozmów o książkach i wojennych dziewczynach i żałuję bardzo, żeśmy nie zdążyli się spotkać na żywo. Mam nadzieję, że spotkamy się tam po drugiej stronie, jak przyjdzie czas też na mnie. Zawsze będziesz żyć w mojej pamięci.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

cinkciarzpl

#23 ·

Witajcie,
Nigdzie nie widziałem tej informacji więc przekazuję. W mijającym tygodniu odeszła nagle eltenowiczka Magda Sz, posługująca się tutaj pseudonimem Magdalina25. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 16 listopada o godz. 13:00 na cmentarzu parafialnym w Łomnicy. W przygotowaniu wspólny wieniec od osób, które ją znały. Szczegóły Prv.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

EugeniuszPompiusz

#24 ·

Dobrze, że ktoś potwierdził bo też miałem zamiar opublikować wpis ale nie miałem wystarczającego potwierdzenia wiadomości.: Kojarzyłem, pamiętałem, dziwnie to słyszeć
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

mustafa

#25 ·

Coś dużo młodych ostatnio umiera. Mam nadzieję, że to nie najpopularniejsza ostatnio choroba.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Zuzler

#26 ·

Dopiero teraz dowiedziałam się, że w takim razie i ją mogłabym zaliczyć do listy eltenowiczów spotkanych na żywo. :( Masakra...

Agata.d

#27 ·

To straszne, że tak dużo Eltenowiczów odeszło w ciągu ostatnich lat.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

gumeczka3

#28 ·

jja znalam magde
nie pomagam czusiom mięsnym, julitka i lalar to czusie mięsne.

iwkan

#29 ·

Pisaliście przedtem o Józefie Lewandowskim. Czy on mieszkał we Włoszczowej i zajmował się między innymi wikliniarstwem? Jeśli tak, to go znam. Widywaliśmy się nie raz na różnego rodzaju projektach typu "kuźnia". To było jeszcze w czasie gdy mieszkałam w kieleckim dpesie, zanim wyszłam za mąż.
Слава Україні! Sława Ukraini!

szarka

#30 ·

Tak To ten Józek

magmar

#31 ·

Znam.
Taki starszy pan.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#32 ·

No właśnie... Już nie znasz.

szarka

#33 ·

Tak, Józek brał udział w Kuźni. Udzielał się w projektach organizowanych przez DeFakto. pisał recenzje do filmów Często brał udział w różnych szkoleniach. To był przesympatyczny starszy Pan, emerytowany nauczyciel fizyki. wspaniały Gawędziarz i baczny obserwator otaczającej rzeczywistości, którą potrafił przedstawić z dużym poczuciem humoru. To już rok, jak go nie ma.
-- r(iwkan):
Pisaliście przedtem o Józefie Lewandowskim. Czy on mieszkał we Włoszczowej i zajmował się między innymi wikliniarstwem? Jeśli tak, to go znam. Widywaliśmy się nie raz na różnego rodzaju projektach typu "kuźnia". To było jeszcze w czasie gdy mieszkałam w kieleckim dpesie, zanim wyszłam za mąż.

--

iwkan

#34 ·

Ja też brałam udział w kuźni, stąd go znam.
Слава Україні! Sława Ukraini!

Postukujacy

#35 ·

1 likes
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.
INFP

ewelinka

#36 ·

w zeszłym tygodniu zmarła absolwentka Lasek Barbara Zdybel. Mieszkała w Żułowie w DPS. Odeszła w wieku 42 lat. Była absolwentką szkoły świętego Maksymiliana. Odszedł też Bartosz Łukaszewicz w wieku 24 lat.

magmar

#37 ·

UUUUUU, smutno mi się zrobiło.
odpłynąłw najdalszy rejs.
-- (Postukujacy):
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Wiolinistka

#38 ·

1 likes
Znałam, pływałam z nim, wspaniały był!
Nazywał mnie recydywą, bo siedziałam zawsze do świtu przy kartach.
Bardzo szkoda takiego człowieka

-- (Postukujacy):
Dziś Kapitan Janusz Zbierajewski odpłynął do Fiddlers Green.
Niech żegluje przez wieczność w spokoju.

--

iwkan

#39 ·

Z przykrością informuję, że nie żyje Aneta Mosiołek, tu znana jako Anetta. Zmarła w marcu, ale dowiedziałam się o tym dzisiaj. Wiele osób zapewne ją znało. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
Слава Україні! Sława Ukraini!

misiek

#40 ·

A była to sympatyczna osoba.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
Poprzednia 2 / 6 Next