Forum

z żałobnej karty

Ogłoszenia społeczności

Poprzednia 3 / 6 Next

ewelinka

#41 ·

też ją bardzo lubiłam, a na co zmarła?

iwkan

#42 ·

Dokładnie nie wiem. Przekazałam tylko to, co usłyszałam.
Слава Україні! Sława Ukraini!

biedrona333

#43 ·

o kurcze jaka szkoda ja też ją znałam jeszcze przed eltenem

Zuza

#44 ·

Edited
Jakto? Pamiętam, że nie było można się z nią skątaktować w lutym. O boże. Przepraszam. Nie wiem co powiedzieć
Boże, błogosław obsługę
klienta.

iwkan

#45 ·

Ja też jestem w szoku, że już jej z nami nie ma.
Слава Україні! Sława Ukraini!

Natalia2000

#46 ·

Edited

nie Żyje też hania, Znana z owińsk.

Natalia2000

#47 ·

Edited

I pani karolina również Z owińsk.

daszekmdn

#48 ·

Która?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#49 ·

Ta, co kucharzy uczyła. Już chyba od dwóch lat nie żyje.

Postukujacy

#50 ·

4 likes
Pan Marek Jakubowski odszedł.

Osobiście kilka razy zgadywaliśmy się kiedyś poznać, bo mocno inspirowała mnie jego tyflopasja do wszystkiego. Teraz już się na tym świecie nie spotkamy. Głos ze słuchawki telefonu pozostanie tylko głosem. Dziękuję Panie Marku za to trochę, i za tych kilka książeczek od Pana. Będą pamiątką.

Spoczywaj w spokoju.
INFP

daszekmdn

#51 ·

:(. Szkoda. Kilkukrotnie tylko się widzieliśmy mimo faktu, że w Owińskach byłem lata, ale człowiek z naprawde bardzo szerokimi zainteresowaniami...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#52 ·


Znałam osobiście, bardzo długo bo kilkanaście lat, był niesamowitą osobą, bardzo wiele godzin rozmów w ośrodku.

DJGraco

#53 ·

Mam od niego kilka książeczek. Spoczywaj w spokoju

Zuzler

#54 ·

Nie znaliśmy się za dobrze, a ostatnie kontakty, jakie mieliśmy... Noo, można by lepiej. :(

magmar

#55 ·

Może raz z nim rozmawiałam.
Był to naprawdę pasjonat tyflografiki z tego co pamiętam.
Niech spoczywa w pokoju.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Milena132

#56 ·

Pamiętam tylko z Facebooka, ehhhhhh. :(

Milena132

#57 ·

Edited
Hej, hej, dla ludzi z Krakowa i ośrodka na Tynieckiej: Dotarła do mnie informacja o śmierci jednego z uczniów, Artura J. Może ktoś kojarzy z Krakowa? Zedytowałam, bo nie jestem pewna nazwiska.

DJGraco

#58 ·

Edited
Zmarła jeszcze jedna osoba z Tynieckiej. Ula z czwartej technikum. Nazwiska nie pomnę, ale ona chodziła do mojej równoległej klasy.

midzi

#60 ·

1 likes
Właśnie na FB zobaczyłem, że kolejnego Eltenowicza nam ubyło, konkretnie dziś odbył się pogrzeb Jakuba, znanego tu jako krepel88.
Poprzednia 3 / 6 Next