też ją bardzo lubiłam, a na co zmarła?
o kurcze jaka szkoda ja też ją znałam jeszcze przed eltenem
Edited
Jakto? Pamiętam, że nie było można się z nią skątaktować w lutym. O boże. Przepraszam. Nie wiem co powiedzieć
Edited
nie Żyje też hania, Znana z owińsk.
Edited
I pani karolina również Z owińsk.
4 likes
Pan Marek Jakubowski odszedł.
Osobiście kilka razy zgadywaliśmy się kiedyś poznać, bo mocno inspirowała mnie jego tyflopasja do wszystkiego. Teraz już się na tym świecie nie spotkamy. Głos ze słuchawki telefonu pozostanie tylko głosem. Dziękuję Panie Marku za to trochę, i za tych kilka książeczek od Pana. Będą pamiątką.
Spoczywaj w spokoju.
Osobiście kilka razy zgadywaliśmy się kiedyś poznać, bo mocno inspirowała mnie jego tyflopasja do wszystkiego. Teraz już się na tym świecie nie spotkamy. Głos ze słuchawki telefonu pozostanie tylko głosem. Dziękuję Panie Marku za to trochę, i za tych kilka książeczek od Pana. Będą pamiątką.
Spoczywaj w spokoju.
:(. Szkoda. Kilkukrotnie tylko się widzieliśmy mimo faktu, że w Owińskach byłem lata, ale człowiek z naprawde bardzo szerokimi zainteresowaniami...
Znałam osobiście, bardzo długo bo kilkanaście lat, był niesamowitą osobą, bardzo wiele godzin rozmów w ośrodku.
Nie znaliśmy się za dobrze, a ostatnie kontakty, jakie mieliśmy... Noo, można by lepiej. :(
Może raz z nim rozmawiałam.
Był to naprawdę pasjonat tyflografiki z tego co pamiętam.
Niech spoczywa w pokoju.
Był to naprawdę pasjonat tyflografiki z tego co pamiętam.
Niech spoczywa w pokoju.
Edited
Hej, hej, dla ludzi z Krakowa i ośrodka na Tynieckiej: Dotarła do mnie informacja o śmierci jednego z uczniów, Artura J. Może ktoś kojarzy z Krakowa? Zedytowałam, bo nie jestem pewna nazwiska.
Edited
Zmarła jeszcze jedna osoba z Tynieckiej. Ula z czwartej technikum. Nazwiska nie pomnę, ale ona chodziła do mojej równoległej klasy.