Zrealizowałam nominację od lwicy, wpis już jest na moim blogu.
Ja mam jeszcze dwie do zrobienia, a Moonit też zrealizowała
ja mam 3 xDD. A wzięłam się na początku za najtrudniejszą, czyli za tę od Monstricka.
No i super. :) <3
Nominacja od Kat zrealizowana, zapraszam. :)
hihi, super :)
Biernatm weszła w nominacje, więc mamy kolejną osobę do zabawy.
Do Strofbery napisałam, może się zgodzi.
do Alissy napisałam, może się uda.
Mimi dostała ode mnie nominacje, zaraz będzie na jej blogu
Taaak. Będzie. Już się biorę za nią. To znaczy - za niego, bo przecież słowo "wiersz" jest rodzaju męskiego. ;)
Możesz, pewnie, że możesz
Ok, super, idę czytać, Kat miała napisać opowiadanie. :)
Gabi może się zabaw, bo też do niej napisałam.