Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 47 / 55 Next

skrzypenka

#921 ·

1 likes
Rozumiem, spoko, nie mam pomnysłu, do czego by cię tu nominować, ale jak wymyślę, to dam znać.
Große Operndiva?

darek1991

#922 ·

7 likes
Dawid, wyzwanie szalone, ale wyobraźnia od lat Ci dopisywała. Napisz jakieś krótkie opowiadanie w którym gloryfikujesz teorię płaskiej ziemii. niech to będzie taki bicz na niedowiarków tej jakże przekonującej teorii.

Zuzler

#923 ·

1 likes
Dawidzie, to byłoby dla Ciebie za proste. Ja nominuję Cię, byś wykonał to w formie wiersza.

Irniss

#924 ·

przyjmę nominację xd

Zuzler

#925 ·

Edited
Zaśpiewaj! Ja chcem, żebyś coś zaśpiewała! Ale na żywca i żeby wylądowało tutaj, nie na Youtube

Irniss

#926 ·

konkret zuzanno konkret poproszę

zywek

#927 ·

A dla mnie coś macie?

Zuzler

#928 ·

Klaudio, ja bym Ci konkrety chętnie wymyśliła, ale... No nie wiem po prostu, co byś zaśpiwaąła dobrze. Ale, jeśli satysfakcjonuje Cię taka ewentualność, to zaśpiewaj jedną z piosenek, które wykonywałaś za szkolnych czasów. Może być? Jak nie, to coś innego wymodzimy.

Zuzler

#929 ·

Żywku, Ciebie proszę o napisanie tekstu o czymś, czego szczerze nienawidzisz. Najmniej 3000 znaków. ALe, uwaga! WYbierz temat, którego nie poruszałeś od roku.

zywek

#930 ·

O matko... Jakiego tematu ja nie poruszałem od roku... Chyba ciężko mi będzie coś znaleźć, ale spróbuję.

Zuzler

#931 ·

@Skrzypeńka, zrobiłam. xD

Zuzler

#932 ·

Ale za cholerę nie powiedziałabym, że to jest super. Jednak, jeśli dobrze przyduszę kolegę Sentera, to może wystawi u siebie to, co razem żeśmy wymodzili, gdy u mnie był. To Cię pewnie bardziej usatysfakcjonuje. :)

-- (skrzypenka):
Hiehiehie, pisanie opowiadań jest dla Ciebie dziecinnie proste, więc proszę, byś, jeśli masz w domu instrument muzyczny, albo dostęp do jakiegoś gdzieś, coś nam na nim zaimprowizowała, tak na żywioł idź, to będzie spontaniczne i na pewno super. :)

--

skrzypenka

#933 ·

dziękuję, idę słuchać. :)
Große Operndiva?

tajan1991

#934 ·

Hej. Swego czasu dostałem nominację od Daszka zdaje się na zrobienie czegoś z orkiestrą i z pazurem, no to znaczy z gitarzyskami i tak dalej. No to mnię coś naszło i coś tam nabroiłem na blogu.
Swój stary utworek trochu przerobiłem. Jak by co jestem gotów na nowe nominacje.
Prawda jest okruchem lodu.

Kat

#935 ·

No dobrze, skoro tak, to proszę bardzo. Zrób coś Tajanie głównym motywem serialowym z "gry o tron", jakoś go fajnie zaaranżuj czy coś.
-- (tajan1991):
Hej. Swego czasu dostałem nominację od Daszka zdaje się na zrobienie czegoś z orkiestrą i z pazurem, no to znaczy z gitarzyskami i tak dalej. No to mnię coś naszło i coś tam nabroiłem na blogu.
Swój stary utworek trochu przerobiłem. Jak by co jestem gotów na nowe nominacje.

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

tajan1991

#936 ·

a ciekawe posłucham sobie.
Prawda jest okruchem lodu.

Pitef

#937 ·

Dajtie i mnie coś.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Agata.d

#938 ·

Hmmm, nic fajniejszego mi do głowy nie przyszło, ale moja nominacja jest taka. Nagraj piosenkę, oczywiście rapową o swoim ulubionym premiksie. Ulubionym smakowo. Opisz jego smak i dlaczego to właśnie ten.
-- (Pitef):
Dajtie i mnie coś.

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Agata.d

#939 ·

No i oczywiście wrzuć na mikrobloga.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

denis333

#940 ·

@pitef, zrób rapsa o jedzeniu. :D
Previous 47 / 55 Next