Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 31 / 55 Next

Paulinux

#601 ·

Wyślę tekst
Happy hacking

djkrissu

#603 ·


--Cytat (Paulinux):
Wiem i nawet to napisałam, ale nadal więcej mam do stracenia, niż do zyskania.

--Koniec cytatu A cóż mogłabyś stracić? Bo nie bardzo rozumiem? Gdybym nominował cię do oryginalnego wykonu to rozumiem, ale w ytuacji gdzie już zademonstrowałaś próbkę swoich talentów, a przy tym miałby to być tój własny tekst, a jedynie muzyka ich to nie widzę na czym miałabyś stracić.
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

Zuzler

#604 ·

No, ja jestem w stanie z bólem zrozumieć. Ludzie niestety ze wszystkiego potrafią ukręcić bata. Choć akurat wątpliwe, żeby ten konkretny bat miał się okazać bardzo szkodliwy.

Paulinux

#605 ·

Do stracenia mam trochę reputacji, a do zyskania w zasadzie niedużo. Kto słyszał, ten słyszał, ale chyba nikt nie nagrywał, więc nie jest w stanie mi tym jakkolwiek zaszkodzić.
Happy hacking

djkrissu

#606 ·

Dobrze powiedziane, słowo klucz: "chyba" :P
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

djkrissu

#607 ·

No i zgadzam się z Zuzą.
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

Irniss

#608 ·

podejme się znowu czegoś :D
cowięcej zaśpiewam wyznaczoną przez kogoś piosenkę jeśli
a. tekst nie będzie bełkotem
b. będzie w naszym języku
:d

denis333

#609 ·

Hmmmm. No to może... Zaśpiewaj, a właściwie zarapuj gangnam style! He, he.
A nie. Zaraz... To nie jest po polsku. :P

djsenter

#610 ·

Jest polska wersja, hmmmm
Senter San

denis333

#611 ·

Eee. Ale to już nie będzie takiego WOW. A irniss śpiewającą koreański k pop na prawdę chciał bym usłyszeć! Z tym jej uśmiechem w głosie to na prawdę może się udać :D

Irniss

#612 ·

na szczęście moje założenia narazie teog nie obejmują :P

lwica

#613 ·

NO nie wiem, a może np. coś Maanamu?
Np. "Szare miraże"
Chciała bym Cię w czymś takim zobaczyć, a raczej usłyszeć. :-)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Irniss

#614 ·

rzecz godna przemyślenia lwica :)

lwica

#615 ·

Cieszy mnie to. :-)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

DJGraco

#616 ·

Dobra, to przyszedł czas na mnie. Nominuję Paulinuxa, do tego by pokazała na blogu to co robiliśmy niedawno na teamtalku. Aby nie zdradzać więcej szczegułów, proszę o kontakt na priv, to wyjaśnię ci o co chodzi. Zobaczymy czy w ogóle przystasz na to.

DJGraco

#617 ·

Z moją nominacją od Patesa jeszcze troszkę poczekacie, bo ostatnio czasu przez szkołę nie mam.

skrzypenka

#618 ·

Nominacja dla Sylwinki, żeby na swoim blogu napisała opowiadanie o dowolnej tematyce.
Große Operndiva?

zywek

#619 ·

Napisałem swoją wspomnieniową.

balteam

#620 ·

ambulocent, mam dla ciebie nominację, ciekawe czy przyjmiesz.
Skomentuj film Lupa sceptyka "dusza przecięta na pół", są tam 2 moim zdaniem bardzo dobre argumenty podważające istnienie duszy.
https://www.youtube.com/watch?v=54wZTT2Hv_c
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Poprzednia 31 / 55 Next