Wyślę tekst
--Cytat (Paulinux):
Wiem i nawet to napisałam, ale nadal więcej mam do stracenia, niż do zyskania.
--Koniec cytatu A cóż mogłabyś stracić? Bo nie bardzo rozumiem? Gdybym nominował cię do oryginalnego wykonu to rozumiem, ale w ytuacji gdzie już zademonstrowałaś próbkę swoich talentów, a przy tym miałby to być tój własny tekst, a jedynie muzyka ich to nie widzę na czym miałabyś stracić.
No, ja jestem w stanie z bólem zrozumieć. Ludzie niestety ze wszystkiego potrafią ukręcić bata. Choć akurat wątpliwe, żeby ten konkretny bat miał się okazać bardzo szkodliwy.
Do stracenia mam trochę reputacji, a do zyskania w zasadzie niedużo. Kto słyszał, ten słyszał, ale chyba nikt nie nagrywał, więc nie jest w stanie mi tym jakkolwiek zaszkodzić.
podejme się znowu czegoś :D
cowięcej zaśpiewam wyznaczoną przez kogoś piosenkę jeśli
a. tekst nie będzie bełkotem
b. będzie w naszym języku
:d
cowięcej zaśpiewam wyznaczoną przez kogoś piosenkę jeśli
a. tekst nie będzie bełkotem
b. będzie w naszym języku
:d
Hmmmm. No to może... Zaśpiewaj, a właściwie zarapuj gangnam style! He, he.
A nie. Zaraz... To nie jest po polsku. :P
A nie. Zaraz... To nie jest po polsku. :P
Eee. Ale to już nie będzie takiego WOW. A irniss śpiewającą koreański k pop na prawdę chciał bym usłyszeć! Z tym jej uśmiechem w głosie to na prawdę może się udać :D
NO nie wiem, a może np. coś Maanamu?
Np. "Szare miraże"
Chciała bym Cię w czymś takim zobaczyć, a raczej usłyszeć. :-)
Np. "Szare miraże"
Chciała bym Cię w czymś takim zobaczyć, a raczej usłyszeć. :-)
Dobra, to przyszedł czas na mnie. Nominuję Paulinuxa, do tego by pokazała na blogu to co robiliśmy niedawno na teamtalku. Aby nie zdradzać więcej szczegułów, proszę o kontakt na priv, to wyjaśnię ci o co chodzi. Zobaczymy czy w ogóle przystasz na to.
Z moją nominacją od Patesa jeszcze troszkę poczekacie, bo ostatnio czasu przez szkołę nie mam.
Nominacja dla Sylwinki, żeby na swoim blogu napisała opowiadanie o dowolnej tematyce.
ambulocent, mam dla ciebie nominację, ciekawe czy przyjmiesz.
Skomentuj film Lupa sceptyka "dusza przecięta na pół", są tam 2 moim zdaniem bardzo dobre argumenty podważające istnienie duszy.
https://www.youtube.com/watch?v=54wZTT2Hv_c
Skomentuj film Lupa sceptyka "dusza przecięta na pół", są tam 2 moim zdaniem bardzo dobre argumenty podważające istnienie duszy.
https://www.youtube.com/watch?v=54wZTT2Hv_c