Podkład znajdę, ale nie wiem, czy nominację przyjąć... Zastanowię się :D
Nie, to za hore.
Za hore to raczej nie.
Za chore ewentualnie. :-P
No ale to już kwestia chęci i tego, co kto uważa za zbyt chorre. :-D
A tak właściwie to piszę tu po to, żeby powiedzieć,, że nominacja od Zuzler się pojawi niedługo.
Na początku miałam zamiar czekać na dostęp do instrumentu, ale sytuacja się pokomplikowała i niewiadomo kiedy będę go miała, więc zaśpiewam z podkładem. :-)
Za chore ewentualnie. :-P
No ale to już kwestia chęci i tego, co kto uważa za zbyt chorre. :-D
A tak właściwie to piszę tu po to, żeby powiedzieć,, że nominacja od Zuzler się pojawi niedługo.
Na początku miałam zamiar czekać na dostęp do instrumentu, ale sytuacja się pokomplikowała i niewiadomo kiedy będę go miała, więc zaśpiewam z podkładem. :-)
Edited
Zaśpiewaj, będzie beka, nie z Ciebie, tylko dlatego, że to do Ciebie w jakiś dziwny sposób pasuje.
--Cytat (Bartek1):
Paulinux nie śpiewaj tego to niepoważne a jak taki mądry to niech sam zaśpiewa/
--Koniec cytatuA niby dlaczego nie? skoro już fragmęt słyszeli co poniektórzy? Bartek, nie bądź hipokrytą! No chyba, że jesteś to nie mam pytań :P
No i elegancko. W zabawie chodzi o to, by się dobrze bawić, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
A ja nie do końca się zgadzam z tą opinią. Zabawa zabawą, ale są chyba jakieś granice? Znam tę piosenkę i owszem, bicik ma fajny,lecz słowa pozostawiają wiele do życzenia. Moim zdaniem piosenka jest prostacka i występuje w niej bardzo dużo języka rynsztokowego i o ile można sobie ją pośpiewać w prywatnym gronie i pośmiać się z niej, to wykonywanie tego na blogu uważam za troszkę przesadzone, ale co kto lubi, to jest tylko moje zdanie i każdy ma prawo do własnego.
--Cytat (daszekmdn):
No i elegancko. W zabawie chodzi o to, by się dobrze bawić, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
--Koniec cytatu
--Cytat (daszekmdn):
No i elegancko. W zabawie chodzi o to, by się dobrze bawić, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
--Koniec cytatu
Wiesz, i tak bym to cenzurowała i byłyby rzeczy typu kurde i pierdykana, ale... hmm... ta nominacja jest bardzo kontrowersyjna dalej
To prawda, zwracam chonor w takim razie. Teraz sobie jeszcze raz wpis przeczytałam. Moje niedoczytanie i pomyłka wynikają z tego, że komputer ostatnio odmawia mi posłuszeństwa i przywiesza się w najmniej spodziewanych momentach przyciął się przy czytaniu wpisu i dlatego źle go pojęłam.
Kochani, wróciły blogi, a więc zabawa na nowo start. Spełniajcie nominacje <3
Wruciły, ale jakoś takoś dziwnie się zrobiło.