Poza tym nominacja od Daszka już u mnie jest.
Yea! Zgadzam się :).
Wpis wleci na dniach, dłuuugi.
-- (pates):
Nominuję daszka do pokazania nam najdziwniejszych sygnałów radiowych jakie kiedykolwiek znalazł
--
Wpis wleci na dniach, dłuuugi.
-- (pates):
Nominuję daszka do pokazania nam najdziwniejszych sygnałów radiowych jakie kiedykolwiek znalazł
--
no tak, ale dla świętego spokoju zaliczam jej to bo i tak z tąt odchodzi
Ona już milion razy stąd odchodziła. Przypominam wszem i wobec że to osoba, na której słowa trzeba brać poprawkę. :D
Kto kogo wyrzuca? Bądź, kto odchodzi? Trochę jestem nie w temacie :d
aaha, rozuumiem
Dash nie wykonał mojej nominacji.
--Cytat (Zuza):
Hej. Pojawił się wpis na mym blogu.
--Koniec cytatu Na jakim twoi blogu, skoro nie zauważyłem na twoim profilu żadnego bloga?
Ja też nie widzę.
Ale w ostatnio aktualizowanych normalnie jest.
Lol.