A ja polecam parówki z biedry, a odradzam wszelkich Berlinek, Jedynek i podobnych wynalazków. Są twarde i jakieś takie bezsmakowe.
A, KTÓRE Z BIEDRY BO PEWNIE JEST ICH MNUSTWO.
-- (misiek):
A ja polecam parówki z biedry, a odradzam wszelkich Berlinek, Jedynek i podobnych wynalazków. Są twarde i jakieś takie bezsmakowe.
--
-- (misiek):
A ja polecam parówki z biedry, a odradzam wszelkich Berlinek, Jedynek i podobnych wynalazków. Są twarde i jakieś takie bezsmakowe.
--
Dobre wędliny z biedronki to są te z Kraina wędlin czy jakoś tak.
Ja gdzieś wyczytałem, że parówki nie powinny mieć kontaktu z wodą i miaoby to sens, bo jak się idzie kupować hot-doga w żabce czy na stacji to nie trzymają parówek w wodzie tylko one się grzeją na takim ruszceie z obrotowymi prążkami/rurkami
2 likes
O tak, te parówki, o których pisze Misiek są dobre, ale ja i tak najbardziej lubię Sokoliki dla dzieci z Sokołowa, dooooobre są.
1 likes
Ja tam lubię z Biedry te habanero albo jalapeno. A czytałem gdzieś na jakimś forum dla ludzi robiących własne wędliny, że parówki można zrobić według sztuki z najlepszego mięsa tak że wcale nie muszą kojarzyć się z ochłapami i papierem toaletowym.
Pies pomielony razem z budą. A czy to ważne? Co mi z tego, że w jakichś Berlinkach będzie teoretycznie lepsze mięso, skoro są niedobre?
1 likes
Co do parówek. Nie raz podgrzewałem ich w piekarniku i zawsze mieli lepszy smak, niż po gotowaniu. Wkońcu w ogóle rzeszyłem nie gotować parówek i teraz albo je smaże, albo podgrzewam w piekarniku.
A tam, mikrofalówka jest :P Tylko jak ktoś chce jej używać, to niech nie ustawia wysokiej temperatury, bo pękają.
albo jeszcze ser pieczarki też dobre. Naleśniki z serem i szpinakiem a do tego paruwka też świetne połączenie, więc serdecznie polecam
Kiedyś na YT na kanale "5 sposobów na" pokazywali chłopaki jak zrobić ośmiorniczki z parówek
Zamiast tych pieczarek wolę ogórka.
-- (mucha):
albo jeszcze ser pieczarki też dobre. Naleśniki z serem i szpinakiem a do tego paruwka też świetne połączenie, więc serdecznie polecam
--
-- (mucha):
albo jeszcze ser pieczarki też dobre. Naleśniki z serem i szpinakiem a do tego paruwka też świetne połączenie, więc serdecznie polecam
--
Taak :) Sokoliki są the best, żeby jeszcze miały większe gramatury to już w ogóle byłoby genialnie, a tak to są średnio opłacalne niestety. Parówki z Biedronki te o których pisał Misiek się zepsuły i na chwilę obecną nie da się tego jeść.
-- (Kat):
O tak, te parówki, o których pisze Misiek są dobre, ale ja i tak najbardziej lubię Sokoliki dla dzieci z Sokołowa, dooooobre są.
--
-- (Kat):
O tak, te parówki, o których pisze Misiek są dobre, ale ja i tak najbardziej lubię Sokoliki dla dzieci z Sokołowa, dooooobre są.
--