Adasadula #21 · 2022-04-16 11:21 Chyba ja też przestane i wrucę do PHP bo w tym będzie mi chyba wygodniej.-- (zywek):Nie sprawdzałem, ale chcieliście tą onkretną rzecz, to znalazłem i wysłałem. Ja nie używam takich rzeczy.--
zywek #22 · 2022-04-16 11:21 W php nie zrobisz muda. W jaki sposób chcesz się podłączyć do niego klientem telnetu?
Adasadula #23 · 2022-04-16 11:22 Niechcę zrobić muda, tylko tekstówkę ofline.-- (zywek):W php nie zrobisz muda. W jaki sposób chcesz się podłączyć do niego klientem telnetu?--
pates #26 · 2022-04-16 12:18 Ja kiedyś na htmlu zrobiłem, także się da. Ale nie pokażę tego, bo to koszmar.
zywek #28 · 2022-04-16 12:20 No ale przecież jak to ma być jkiś erpeg czy cokolwiek to przecież w samym htmlu nie zrobisz.
Adasadula #29 · 2022-04-16 12:22 Tesz się zastanawiam jak to zrobiłeś w HTMLU ale byćmoże to coś takiego jak serce zimy i tylko wybierasz.
pates #34 · 2022-04-16 21:17 No dobrze. Znajdę i dam, ale jest to bardzo, bardzo złe. Jeszcze mam dziadostwo w vb scripcie. Reflektuje ktoś?
kamil33 #35 · 2022-09-10 18:18 hej, generalnie uwważam to za mega genialny pomysł choć wiem, że z tym wiązało by sie dużo pracy
Zuza #36 · 2022-09-16 13:01 Prubował ktoś tego? https://www.choiceofgames.com/make-your-own-games/choicescript-intro/