Forum

Jak łatwo zrobić tekstówkę?

Gry tekstowe

Poprzednia 2 / 2

Adasadula

#21 ·

Chyba ja też przestane i wrucę do PHP bo w tym będzie mi chyba wygodniej.
-- (zywek):
Nie sprawdzałem, ale chcieliście tą onkretną rzecz, to znalazłem i wysłałem. Ja nie używam takich rzeczy.

--

zywek

#22 ·

W php nie zrobisz muda. W jaki sposób chcesz się podłączyć do niego klientem telnetu?

Adasadula

#23 ·

Niechcę zrobić muda, tylko tekstówkę ofline.
-- (zywek):
W php nie zrobisz muda. W jaki sposób chcesz się podłączyć do niego klientem telnetu?

--

zywek

#24 ·

Aa, no to można chyba.

pates

#26 ·

Ja kiedyś na htmlu zrobiłem, także się da. Ale nie pokażę tego, bo to koszmar.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Adasadula

#27 ·

Pokarz, chcę zobaczyć xd.

zywek

#28 ·

No ale przecież jak to ma być jkiś erpeg czy cokolwiek to przecież w samym htmlu nie zrobisz.

Adasadula

#29 ·

Tesz się zastanawiam jak to zrobiłeś w HTMLU ale byćmoże to coś takiego jak serce zimy i tylko wybierasz.

pates

#30 ·

Zwtykła przygodówka, żaden rpg to nie był.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Adasadula

#31 ·

Ale itak z chęcią bym zobaczył xd.

pates

#32 ·

Nie chcesz tego.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#34 ·

No dobrze. Znajdę i dam, ale jest to bardzo, bardzo złe. Jeszcze mam dziadostwo w vb scripcie. Reflektuje ktoś?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#37 ·

Ograniczony silnik
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

lalar123

#38 ·

A co sądzicie o renpy? wydaje mi się dobrym programem.
Cholerne wstrętne sample w suno!
Poprzednia 2 / 2