ja muszę powiedzieć że niema sensu robić drugiego spolszczenia do crazyparty bo crazy party już jest po polsku przetłumaczył to patryk pipczyński i tłumaczenie pragma już dodaje do wersji crazyparty pozdrawiam
to właśnie spolszczenie jest translatorowe bez zdań nie ma innej opcji. I żeby ten translator był dobrze urzyty! Niee! Barierę krwi, czy tak się mówi? Mówi się bariera krwi! Nasmarować, rozpuścić, wybić, tak się nie mówi! Zaznaczam, że nie chcę nikogo obrażać, ale gdyby ktoś w to spolszczenie włożył więcej uwagi, napewno byłoby lebsze.
Pisałem że nie chcę nikogo obrażać. Ja nie mówię że to spolszczenie jest najgorsze, ale naprawdę gdyby Patras włożył w to więcej czasu lub poprawiał te błędy typu nasmarować, to by było naprawdę dobre spolszczenie.
boże, stoop, musicie robić burze, tego się czytać nie da. Ach szkoda słów. Jeżeli komuś z was nie podobają się spolszczenia zarówno kasi jak i patryka pipczyńskiego nie musi ich używać. Każda z tych osób zrobiła to spolszczenie na swój sposób dobrze i to należy docenić. Doceńcie to że ktoś się napracował a nie narzekajcie tutaj, bo od tego marudzenia się włos na głowie jerzy
Prawdą jest, liczą się chęci. Nie każdy, łącznie ze mną zna angielski na natyle wysokim poziomie, żeby wszystko pięknie przetłumaczyć. harakter mojego wczorajeszego posta był może zbyt ostry, ale praewdą jest też fakt, że przydało by się poprawić.
Osobiście wiem jak Kasia robi spolszczenie i to naprawdę nie jest nic tródnego. Myślicie, że to co robi bierze z głowy. Wystraczy wrzócić w tłumacz google zresztą procedura została opisana w kilku pstach, w dwóch lub więcej, a ostatnio powturzona. A więc wystarczy wrzucić w google i nie musi być słowo w słowo z tłumacza każdy spolszcza wedłog uznania. Więc słuchajcie zamiast cieszyć się z tego co macie to wy jeszcze narzekadzie. Nie no ludzie trochę powagi ok. Jak ktoś chce poprawki to może sam poprawić wystarczy dokładnie z uwagą i ze zrozumieniem poczytać wątek, a nie przepraszam za określenie lenić się, narzekać i czekać na gotowe. Jeju litości. --Cytat (nuno69): Kasia, nie wiem skąd ten sarkazm. W grę łacznie od bety 39 grałem może ze 3 godziny więc skąd do cholery mam wiedzieć jak działa tłumaczenie?
nie poiedziałam, że to jest doskonałe, ale w sam raz do spolszczenia, a zresztą jak już mówiłm nie trzeba słowo w słowo wystarczy czasem trochę logiki i poświęcić trochę czasu. To naprawdę lepsze niż narzekanie, a przynajmniej mniej denerwujące. No, bo niedość, że zrobić to jeszcze wysłuchiwać narzekań uwierzcie mi to raczej nie jest przyjemne.
No przecież wiem. Sam nie lubię, jak mi ktoś anrzeka na to, żę zrobię cokolwiek, a w ogóle gdybym czegokolwiek nie zrobił to nikt by nic ne zrobił. No ale nieważne, bo się offtop robi.
To ja już chyba wolę sam sobie wklepać pewne rzeczy w translator i sobie sprawdzić miast używać półśrodków, w postaci spolszczeń robionych za pomocą translatora. Pewnie, że można się domyśleć, ale skoro robi się spolszczenie, to takie powinno być zgodne z wszelkimi obowiązującymi na ogół normami. Bo w translatora, to każdy jeden sobie potrafi wklepać co mu tam trzeba.
Denisie, Denisie i w ogóle cała ekipo narzekająca. To spolszczenie, tego Patryka, jest faktycznie słabe, bo próbowałam go używać. Ale spolszczenie Kasi, Kasieńki, Katarzynki jest naprawdę dobre i gdyby nie ono, raczej bym nie zaczęła grać w crazy party. A tak? Gram i dobrze mi z tym. :) I trzeba jej za to, co dla nas zrobiła, dziękować, a nie narzekać. :)
@celtic1002: Ja nie odnoszę się do żadnego ze spolszczeń. Chciałem tylko nakreślić ogólną skalę problemu, jakim jest robienie tłumaczeń na podstawie translatora. Zresztą, osobiście jakoś mi nie po drodze z crazy party.
Ja odnosiłem się do Patrykowego spolszczenia, bo Kasi widziałem i nawet chwilę używałęm, wolę jednak mimo wszystko grać po Eng, bo się przyzwyczaiłem. Usunąłem wczoraj kilka postów jak na siebie skakali ludzie.