Ja nie mam pubicznego Ip, i mogę tworzyć, bo zrobiłam sobie strefę zdemilitaryzowaną dla mojego komputerka, otworzyłam wszystkie porty w routerze. W ustawieniach. Znaczy, :D nie ja, ktoś mnie, ale, działa
NO to musisz mieć publiczne ip, bo dmz nic nie daje, jeśli się nie ma publicznego IP. Możesz mieć sobie dmz ustawione tak, jak to jst w moim przypadku a przz to, że nie mam publlicznego IP i tak nie widć mnie spoza sieci lokalnej
chamachim tylko jeśli ta druga osoba równiez je sobie zainstaluje. A jak to zrobić? Nie wiem. Całkiem prawdopodobne również jest to, zę chamachi jest płatne.
tak jakby jest, ale niedokońca. Ale znalazłem sposób na coś, co można zrobić jak się chce mieeć dużo gemów. Poprostu gramy sami ze sobą na localhoście.
Mam bardzo ważne pytanko, i proszę o odp. Gdzie znajdują się pliki zapisu gry, w folderze Game, czy może log.txt, bo co będzie jak wyjdzie nowa beta? Nie można chyba aktualizować z poziomu programu. tylko ręcznie, a nie chcę danych gier utracić.
Dziękuję za odp. Mam jeszcze jedno pytanie, bo kiedy miałem Crazy Party przed reinstalacją to kiedy naciskałem f5 i f6 to zgłaśniała albo ściszała się tylko muzyka a dźwięki inne pozostawały tak samo głośne, a jpo reinstalacji zgłaśnia i szczisza się muzyka razem z innymi dźwiękami. I co jest poprawne to pierwsze czy drógie?