Forum

crazy party

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 12 / 51 Next

denis333

#221 ·

Skoro miałaś taką możliwość, to znaczy, że masz publiczne IP. W przeciwnym razie musialabyś dzwonić do
swojego dostawcy internetu.

Celtic1002

#222 ·

No ok, wszystko fajnie, tylko dlaczego teraz nie da się? Pewnie coś z tymi portami, ale doprawdy, nie
wiem co.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

denis333

#223 ·

A odpal mini upnp.exe, które masz w folderku z crazy party.

Celtic1002

#224 ·

Mam tylko upnpc-share.exe, po otwarciu tego coś się dzieje, ale okienka żadnego nie ma.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

pates

#225 ·

wejdź w opcje i spróbuj przekierować porty przez miniupnp.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Celtic1002

#226 ·

Próbowałam. Niewiele to daje.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

daszekmdn

#227 ·

OK całą procedurę opiszę na pm bo obecnie trochę chory jestem i średnio mam siły na poprawki literówek
i ortografików, jak wyzdrowieję podeślę i tu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Kasia

#228 ·

Ja nie mam pubicznego Ip, i mogę tworzyć, bo zrobiłam sobie strefę zdemilitaryzowaną dla mojego komputerka,
otworzyłam wszystkie porty w routerze. W ustawieniach. Znaczy, :D nie ja, ktoś mnie, ale, działa

pates

#229 ·

jak to się robi? Powiedz, powiedz, albo zapytaj ja też tak chcę mieć.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zywek

#230 ·

NO to musisz mieć publiczne ip, bo dmz nic nie daje, jeśli się nie ma publicznego IP. Możesz mieć sobie
dmz ustawione tak, jak to jst w moim przypadku a przz to, że nie mam publlicznego IP i tak nie widć mnie
spoza sieci lokalnej

pates

#231 ·

to ja n ie rozumiem. A chamachim by się dało coś zrobić? A jak tak to by ktoś mógł podać instrukcję?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zywek

#232 ·

1 likes
chamachim tylko jeśli ta druga osoba równiez je sobie zainstaluje.
A jak to zrobić? Nie wiem. Całkiem prawdopodobne również jest to, zę chamachi jest płatne.

pates

#233 ·

tak jakby jest, ale niedokońca. Ale znalazłem sposób na coś, co można zrobić jak się chce mieeć dużo
gemów. Poprostu gramy sami ze sobą na localhoście.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Kasia

#234 ·

No to może i mam. Mnie to robił kolega widzący przez teamviewra

pates

#235 ·

a co ty na cooperativeuy w crazy?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

DJGraco

#236 ·

Mam bardzo ważne pytanko, i proszę o odp. Gdzie znajdują się pliki zapisu gry, w folderze Game, czy może
log.txt, bo co będzie jak wyjdzie nowa beta? Nie można chyba aktualizować z poziomu programu. tylko ręcznie,
a nie chcę danych gier utracić.

mojsior

#237 ·

w folderze z grą plik zapisu nazywa się sauvegarde to jest z takim u francuzkim

DJGraco

#238 ·

Dziękuję za odp. Mam jeszcze jedno pytanie, bo kiedy miałem Crazy Party przed reinstalacją to kiedy naciskałem
f5 i f6 to zgłaśniała albo ściszała się tylko muzyka a dźwięki inne pozostawały tak samo głośne, a jpo
reinstalacji zgłaśnia i szczisza się muzyka razem z innymi dźwiękami. I co jest poprawne to pierwsze
czy drógie?

pates

#239 ·

1 likes
f7 f8 to jest muzyka.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

ninka

#240 ·

1 likes
yy ale f5 i i f6 to muzyka i dźwięki węcc tak też działa
Previous 12 / 51 Next