Forum

Dlaczego nie wychodzimy poza środowisko?

Środowisko niewidomych

Poprzednia 14 / 14

MarOlk

#261 ·

AAaa kojarzę chyba, że to ktoś związany z kursem samoobrony...

misiek

#262 ·

Jak ja się tu kurde zgadzam. Brzydzę się wszelkimi sektami i mentorami manipulatorami z kaczej dupy. Mało tego, nawet śmieszą mnie ci żółci góru od sztuk walki, gdzie człowiek chciał by się nauczyć i ćwiczyć, a nie odprawiać modły do boszków i utoszsamiać sport z religią.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#263 ·

Ej, ja też chcem wiedzieć, @Camila

magmar

#264 ·

ZGadłeś, współpracuje z Fundacją Firr.
Jest bardzo dobry w swoim fachu, ale panuje jego kult i każe do siebie mówić szifu.
-- (MarOlk):
AAaa kojarzę chyba, że to ktoś związany z kursem samoobrony...

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

MarOlk

#265 ·

Pisałem już w jednym wątku w innym forum, że ten termin oznacza mistrza. Może po prostu zajęcia były w takiej dalekowschodniej konwencji? A zresztą... To ty tam byłaś, a nie ja. Może bym podobne, a może inne wnioski wysnuł jakbym też tam był...

magmar

#266 ·

Nie, nie, nie było tam medytacji i innych takich.
Oddychanie tak, jako forma rozgrzewki.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

camila

#267 ·

Tak - o tego pana chodziło.
ENFP

magmar

#268 ·

Co on ma z Owińskami, z tego co mówił założył własną szkołę.
Ma osiągi na skalę światową tego nie można mu odebrać, ale...
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

cinkciarzpl

#269 ·

Aaaa to ja wiem, kto to. No ma to to takie hm. Para sekciarskie zapendy z tymi energiami etc, które można tłumaczyć prościej i racjonalniej. Ojciec wkręcił się w te jego szkoły już z 10 lat, to wiem.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

nuno69

#270 ·

1 likes
Shifu to termin oznaczajacy mistrza chinskich sztuk walki. Jezeli gosciu posiadl umiejetnosci Wuxia i byl w Shaolin czy w innej organizacji zajmujacej sie sztukami walki to moze tak o sobie mowic.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb
Poprzednia 14 / 14